Dieta
dowolne
Napisał: Kris Duda
Na podstawie: http://www.flickr.com

Co powinniśmy wykonać aby posiadać zdrowe ciało?

Zdrowie oraz wizerunek zewnętrzny stają się coraz ważniejsze dla wielu ludzi, a co się z tym łączy, szukają oni idealnego środka, aby mieć szansę to wszystko uzyskać, a jednocześnie nie rezygnować z wszystkich przyjemności, z których do tej chwili korzystali
gorset
Napisał: ▓▒░ TORLEY ░▒▓
Na podstawie: http://www.flickr.com

Body wyszczuplające działają idealnie przekonaj się

Czy wiemy jak wyszczuplić sylwetkę?
Każdy pragnie się pochwalić szczupłą figurą, a ta chęć dotyczy w szczególności kobiet, które poza ćwiczeniami oraz odpowiednimi dietami, przeważnie sięgają też po inne triki, które powinny spowodować, że ich ciało będzie się przedstawiało znacznie smuklej, niż będzie miało to miejsce faktycznie. Potrzeba się przypatrzeć tego typu sposobom, bo przenigdy nie wiadomo, kiedy mogą nam się przydać.
moda
Napisał: MKM

Otyłość chorobą nowoczesnych czasów – dlaczego koniecznie trzeba obecnie walczyć z tym schorzeniem?

Otyłość oraz nadwaga to dzisiaj bardzo niebezpieczny problem, który dotyka głównie społeczeństw rozwiniętych. Niestety, nadmiar tkanki tłuszczowej jest negatywnie odbierany nie tylko przez wzgląd na powszechny kult szczupłej i wysportowanej sylwetki. Z nadliczbowymi kilogramami idą w parze liczne schorzenia, jak cukrzyca, kłopoty ze stawami bądź niebezpieczeństwo zawału serca.
widok - ubrania
Napisał: Arek Olek
Na podstawie: http://www.flickr.com

Troska o swoje zdrowie i ciało czyli jak żyć na co dzień, żeby utrzymać zdrowie i dobrze wyglądać.

Każdy marzy o tym, żeby przez długie lata cieszyć się odpowiednią formą i zdrowiem. Lecz aby tak było, trzeba cały czas o siebie dbać. Niedługi nawet okres zaniedbań w takich sprawach może spowodować najróżniejsze choroby, z jakimi będzie się trzeba borykać do końca życia.
bielizna
Napisał: Lies Thru a Lens
Na podstawie: http://www.flickr.com

Z właściwie dobraną bielizną każda kobieta może prezentować się naprawdę wspaniale!

Nie każda kobieta może pochwalić się nieskazitelną figurą, pewne panie borykają się z nadwagą albo nielubianymi krągłościami. Chociaż mawia się, że kobiety muszą być zaokrąglone w niektórych miejscach, to jednak nadal lansuje się wizerunki szczupłych modelek, a w zestawieniu z nimi panie czują się zupełnie nieatrakcyjne.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.