Moda
japonki
Na podstawie: pixabay.com

Jak robić zakupy, żeby na tym nie stracić? Najważniejsze to się dowiedzieć, w jakiej grupie zakupujących się znajdujemy?

W jaki sposób powinno się myśleć o modzie? Czy faktycznie tak jak twierdzą niektórzy, iż jest ona bardzo ważna, że powinno się myśleć o niej każdego dnia, tuż po przebudzeniu? A może bliżej nam jest do osądu, że jest co prawda istotna, lecz nie najbardziej istotna, dlatego też nie ma sensu dla niej tracić głowy, a poszukiwanie właściwej kreacji jest istotne wtedy, kiedy naprawdę brakuje nam ciuchów? Może też ważniejsze jest innego rodzaju podejście, to znaczy twierdzenie, że moda właściwie nie jest ważna, a dobieranie ciuchów zaczyna się wtedy, gdy naprawdę ich nam brakuje.
Para młoda
Napisał: John Hope
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakiego typu buty są stale modne? Dlaczego nie powinno ich zabraknąć w żadnej garderobie?

Niektóre buty są ponadczasowe i jedynie w niewielkim stopniu zmieniają się w związku z obowiązującymi trendami. Dlatego właśnie dobrze jest posiadać je we własnej szafie.
buty męskie
Napisał: Clarks
Na podstawie: Clarks

Męska moda - nie taka straszna, jak ją ukazują?

Szybkimi krokami przybywa faktyczna wiosna, a wraz z nią - dzisiejsze trendy. Również nowości w półświatku męskiej mody. Przeglądając ten sezon w jej kontekście odnotować można narastającą tendencję płci męskiej do skupiania swej uwagi na modne buty męskie.
Buty męskie
Napisał: Susanne DaDavidsson
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jeżeli czujesz się w pełni mężczyzną i chcesz poprawy własnego wizerunku – zasięgnij odrobinę informacji na temat współczesnych trendów męskich.

Moda we wszystkich krajach świata zdobywa swoje apogeum. Zwiększa się liczba udogodnień. Wciąż pokazują się nowe linie, projekcje, aranżowane są pokazy mody, właściwie już w jakimkolwiek kraju. Moda i sposób ubierania zostały prymarną, osobną dziedziną ludzkiego życia\ludzkiej egzystencji.
Moda damska, biało-czarne stylizacje
Napisał: Every Nature
Na podstawie: Every Nature

Duża dobrowolność w modzie kobiecej, rzutująca na nietuzinkowość w stylu ubierania się kobiet.

Spora dobrowolność w modzie kobiecej, rzutująca na coraz większą oryginalność w sposobie przedstawicielek płci pięknej jest bez wątpienia wybranym z najbardziej rozpoznawalnych wyznaczników, które określają to co dzieje się teraz. Jeśli kiedyś dało się jasno ustalić, co pozostaje modne w konkretnym czasie i w odniesieniu do jakich wzorców kobiety się ubierają, tak teraz nie ma już tych podziałów.
Tunika
Napisał: Avando PR
Na podstawie: Avando PR

Tuniki dla kobiet będą największym hitem zbliżającej się jesieni

Nie ma niemalże dziewczyny, która nie miałaby nigdy trudności z wyborem tego, co ma danego dnia na siebie założyć. Niejedna z nas kategorycznie stanęła kiedyś przed swoją szafą, a przez głowę przemknęło jej nieśmiertelne zdanie: „Nie mam się w co ubrać”.
facet
Napisał: Susan Solinski
Na podstawie: http://www.flickr.com

Elegancki mężczyzna

W zasadzie zawsze przywiązywano wagę do tego, czy określona osoba jest zadbana. Dotyczyło to w szczególności kobiet, na których prezencję zważano najbardziej. Dawniej to panie miały być swego rodzaju ozdobą, choć mężczyzna w określonych sytuacjach również miał obowiązek zadbać o siebie i o właściwy poziom elegancji.
sandały
Napisał: McArthurGlen Designer Outlets
Na podstawie: http://www.flickr.com

Buty dla kobiet - co kupić na nadchodzący sezon

Wiosna nadciąga, tym samym czas pomyśleć o nowych butach właściwych do takiej pory roku. W marketach mamy ogromny asortyment, na co więc się zdecydować, tak aby wyglądać modnie? Wszyscy doskonale wiemy, iż przez odpowiednio dobrane dodatki do stroju można wyróżnić się z tłumu nawet będąc ubranym "od stóp do głów" na kolor czarny.
zakupy
Napisał: iStock
Na podstawie: iStock

Udaj się na zakupy do domów handlowych i odśwież swoją garderobę

Myślisz co będzie kultowe w tym sezonie? Przeczytaj ten materiał, a dowiesz się w co warto zainwestować w tym roku, by każdego dnia ubierać wyłącznie piękne i atrakcyjne ubrania. Prawdziwym hitem obecnie są botki skórzane, jakie są wypasione i wygodne. Bez problemu uda nam się je znaleźć w każdym sklepie obuwniczym. Na sklepowych regałach da się obejrzeć dużo różnorodnych krojów i fasonów, w związku z tym każda strojnisia odnajdzie coś odpowiedniego dla siebie.
dziecko
Napisał: Mustela
Na podstawie: Mustela

Jeśli pragniesz odpowiednio zatroszczyć się o lepsze samopoczucie własnego dziecka – zapoznaj się z tajemnicami mody dziecięcej i młodzieżowej

Dzisiaj, towar odzieżowy i moda, stały się osobną, rozległą, indywidualną dyscypliną życia. Wszyscy troszczą się o dobrą formę, a ponadto o ubiór nie tylko osobisty, ale również swojej rodziny. Strój zrobil się odpowiednikiem lepszego sposobu życia, gustu, dbania o siebie i bliskich.
1 2 3 4 5 6 7
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.