Moda
moda
Napisał: Christian Schnettelker
Na podstawie: http://www.flickr.com

Czy ciągłe gonienie za szybko zmieniającymi się trendami i modą jest sensowne, czy warto im ulegać

Moda bardzo szybko się zmienia, bez przerwy będą się pojawiać kolejne trendy i pomysły. W szczególności widoczne to będzie jeśli chodzi o damskie ubrania. Tu co sezon kreatorzy podrzucają kolejne pomysły, które później będą trafiać na półki w sklepach. Tym sposobem biznes odzieżowy kręci się że aż miło popatrzeć. Bardzo często ubrania czy buty kupuje się na tylko jeden, po czym wyrzuca się je albo chowa głęboko do szaf.
mężczyzna
Napisał: Barbro Andersen
Na podstawie: http://www.flickr.com

Aktualne ubrania na topie w modzie męskiej na każdy dzień dla każdego faceta

Mężczyzna dbający o siebie i swój wygląd to marzenie prawie każdej kobiety. Aczkolwiek nie wszystkie chcą mieć faceta, który bywa w toalecie, przed lustrem i pod prysznicem więcej czasu niż one. Kim tak w rzeczywistości jest i jak musi wyglądać ten perfekcyjny mężczyzna?
Torba moro
Napisał: César
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wybieramy wyjątkowo inspirujące dodatki do ubioru

Moda, tak ta wybiegowa, jak i uliczna rządzi się swymi prawami. Nierzadko to właśnie blogerzy wyznaczają ważne trendy i tym samym w niektórych sezonach do łask wracają spodnie moro. Wybierając poszczególne elementy ubioru chcemy dojść do perfekcji w tworzeniu stylizacji na określony dzień. Na cały outfit składa się sporo części, z jakich doboru możemy być dumni. W sieci wyszukać można moc inspiracji, jakie pozwalają na tworzenie coraz to nowszych i lepszych połączeń. Troszczenie się o dopracowanie swojego stylu to baza.
odzież
Napisał: ASICS
Na podstawie: ASICS

Trochę o modzie i o ekonomii

W naszym rozwijającym się coraz intensywniej państwie autostrady buduje się dziś aż furkocze. Nic to iż od rozpoczęcia budowy przez niemałą część czasu z autostradą niedaleko mojego miejsca zatrudnienia nic a nic się nie działo, a wzmiankowana służyła za dobry jakościowo spacerniak dla mam z maluchami.
moda
Na podstawie: pixabay.com

Nowe oblicza mody

Życie wymaga od nas tego, byśmy każdego dnia ładnie się prezentowali niezależnie od tego, czy mamy na to siłę i ochotę. Atrakcyjna prezencja liczy się, czy to w miejscu naszej pracy, czy w miejscu w innych miejscach publicznych. W pewien sposób może wpływać na sukces towarzyski, dlatego też wielu z nas z każdym rokiem uświadamia sobie wyraźnie, że warto zatroszczyć się o to, jak postrzegają nas inni ludzie.
Specjalna kolekcja męskich T-shirtów
Napisał: CROPP
Na podstawie: CROPP

Moda męska. Jak powinni się nosić eleganccy mężczyźni?

Moda dla panów jest trochę inna aniżeli ta, która skierowana jest do kobiet. Tutaj nie ma mowy o sporej ilości dodatkach, które mają wpłynąć na bardziej efektywny wygląd. Tutaj liczy się przede wszystkim prostota, jak i poczucie smaku.
sandały
Napisał: McArthurGlen Designer Outlets
Na podstawie: http://www.flickr.com

Buty dla kobiet - co kupić na nadchodzący sezon

Wiosna nadchodzi, w takim razie czas pomyśleć o nowych butach pasujących do takiej pory roku. W centrach handlowych posiadamy wielki asortyment, na co wskutek tego się zdecydować, aby wyglądać atrakcyjnie? Wszyscy kapitalnie wiemy, że przez porządnie dobrane dodatki do stroju można wyróżniać się spośród tłumu nawet będąc ubranym "od stóp do głów" na kolor czarny.
modne inspiracje
Napisał: Olsen
Na podstawie: Olsen

Ubrania, obuwie, dodatki

Ubranie to banalny wybieg, by się odmłodzić, zaakcentować to, co w nas ładne, co w sobie doceniamy i ukryć felery. Żeby modnie i stylowo wyglądać, w żadnym razie nie musimy mieć pękającej w szwach garderoby.
Moda damska
Napisał: Nife
Na podstawie: Nife

W jaki sposób dopasować strój, żeby być pewnym, iż nie zaliczymy jakiejś wpadki. O jakich rzeczach pamiętać?

Wydawałoby się, iż umiejętność dobierania ubrań, to rzecz jakby naturalna. Po prostu nasza intuicja wybiera to co do nas pasuje, jakby wiedząc w czym wyglądamy dobrze. Faktycznie, niektórzy nie mają z tym większego problemu. Jednak inni niestety muszą posiąść konkretną wiedzą, lub skorzystać z jakiejś porady, żeby prezentować się dobrze. Bez względu na to do której grupy należymy jakaś ilość wiedzy na pewno nam się przyda.
japonki
Na podstawie: pixabay.com

Jak robić zakupy, żeby na tym nie stracić? Najważniejsze to się dowiedzieć, w jakiej grupie zakupujących się znajdujemy?

Jak powinno się myśleć o modzie? Czy faktycznie tak jak sądzą niektórzy, iż jest ona niesamowicie ważna, że powinniśmy myśleć o niej co dnia, tuż po przebudzeniu? A może bliżej nam jest do poglądu, że jest co prawda istotna, ale nie najbardziej istotna, dlatego też nie można dla niej tracić głowy, a poszukiwanie właściwej kreacji jest ważne wtedy, jak faktycznie brakuje nam ubrań? Może także ważniejsze jest innego rodzaju podejście, to znaczy twierdzenie, że moda właściwie nie jest istotna, a dobieranie ciuchów zaczynamy dopiero wtedy, jak naprawdę ich nam brakuje.
1 2 3 4 5 6 7
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.