Odzież
odzież
Napisał: ASICS
Na podstawie: ASICS

Trochę o modzie i o ekonomii

W naszym rozwijającym się coraz intensywniej państwie autostrady buduje się dziś aż furkocze. Nic to iż od rozpoczęcia budowy przez niemałą część czasu z autostradą niedaleko mojego miejsca zatrudnienia nic a nic się nie działo, a wzmiankowana służyła za dobry jakościowo spacerniak dla mam z maluchami.
klienci
Napisał: East Midtown
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nadwaga czy otyłość to coraz poważniejszy problem aktualnych czasów

Bardzo mała ilość ruchu, siedząca praca, skłonność do spędzania wolnego czasu przed telewizorem czy komputerem - to wszystko skutkuje najpierw nadwagą, a przyszłości i otyłością.


Nadwaga czy otyłość to coraz poważniejszy problem aktualnych czasów

Problem okazuje się na tyle wielki, iż dotyka nie tylko dorosłych, ale również bardzo dużej grupy młodzieży i dzieci.
nadruk
Napisał: Sam Howzit
Na podstawie: http://www.flickr.com

Najnowsza tendencja w dziedzinie reklamy polegająca na produkowaniu odzieży promocyjnej.

Obecnie panuje najnowsza moda w branży reklamowej polegająca na projektowaniu odzieży reklamowej, którą później rozprowadza się na szeroką skalę. Agencje reklamy w swojej ofercie dają taką możliwość klientom, gdyż to umożliwia zaskarbić sobie ich zainteresowanie i nie będą narzekać na mało zleceń. Sami natomiast konsumenci pozostają zadowoleni z tego, iż będą mieć do wybrania tę opcję.
modne inspiracje
Napisał: Olsen
Na podstawie: Olsen

Ubrania, obuwie, dodatki

Ubranie to banalny wybieg, by się odmłodzić, zaakcentować to, co w nas ładne, co w sobie doceniamy i ukryć felery. Żeby modnie i stylowo wyglądać, w żadnym razie nie musimy mieć pękającej w szwach garderoby.
zakupy online
Napisał: FoodBankCENC.org
Na podstawie: http://www.flickr.com

Sklep online to idealne miejsce na odnalezienie ciekawych stylizacji oraz wyszukanie wiedzy o aktualnej modzie

Kiedy nie mamy pomysłu na to w co się ubrać, warto poszukać inspiracji w sieci. Sieć internetowa jest źródłem nieograniczonej wiedzy na temat najnowszych trendów oraz mody.Wiele z pozoru zwykłych ubrań można zestawić w bardzo efektowne stylizacje. Musimy do tego mieć jednak talent. Jeśli go nie posiadamy, warto wspomóc się dostępnymi w sieci stylizacjami z określonymi ubraniami czy też modelami odzieży. Wpisując w wyszukiwarkę pożądaną frazę odnajdziemy mnóstwo zdjęć, które prezentują połączenia danego ubrania z innymi.
spódniczka
Napisał: Haltex

Kurtki tureckie - a więc, kolejny tekst pochodzący z cyklu "W jakim miejscu szukać?" i "Jak odnaleźć?"

Nasz pisany dzisiaj temat, to temacik dość interesujący, w szczególności zważywszy na postacie, wewnątrz jakich można uzyskać interesujący nas dziś wytwór, który to jest pochodzenia tureckiego.
moda
Napisał: antonio
Na podstawie: http://www.flickr.com

Wyposażenie męskiej szafy zatem co powinien mieć w szafie każdy pan?

Nadzwyczaj praktyczną rzeczą w życiu osobnika męskiego jest jest zbytek. Dlaczego więc i szafa dla niego nie miałaby być zbytkowna? Radzimy, jak urządzić garderobę dla mężczyzny.


Wyposażenie męskiej szafy zatem co powinien mieć w szafie każdy pan?

Autentyczny pan, jak wiemy nie użala się nad sobą (iż nie może odnaleźć w szufladzie skarpet do pary) oraz nie cofnie się przed najogromniejszym wyzwaniem (utrzymanie ładu w garderobie).
ubrania z sklepu xxl
Napisał: Franklin Heijnen
Na podstawie: http://www.flickr.com

Modne ubrania dla ludzi o krągłej figurze.

Jeszcze parę lat temu osoby puszyste nie zostałyby absolutnie brane pod wzgląd, kiedy chodzi o modę. Zwyczajnie, musiały być przyzwyczajone do tego, że nie będzie dla nich odpowiednich ubrań. Na szczęście, mnóstwo w tym zakresie się zmieniło kiedy bierze się pod uwagę ostatnie kilka lat.
stylista
Napisał: Wonderbox Pologne

Kto jest odpowiedzialny za prezencję ludzi oraz towarów znajdujących się na sesji zdjęciowej?

Są takie zawody, w jakich po prostu należałoby posiadać swój styl i odróżniać się swym wizerunkiem od pozostałych osób. Są też sytuacje, w których jedna osoba powinna niezwykle często modyfikować własny wygląd, przy czym zawsze powinna prezentować się naturalnie.
ciuchy, ubrania
Napisał: AnnieAnniePancake
Na podstawie: http://www.flickr.com

W których miejscach nabywać ubrania w większych rozmiarach?

Ostatnimi czasy w sieci pojawiło się mnóstwo ciekawych artykułów odnośnie modelek "plus size". Artykuły były napisane w taki sposób, że czytając je postać o dużych rozmiarach zdołała poczuć się doceniona. Czy trudno jest znaleźć odzież w dużych numerach?
1 2 3 4 5
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.