Mężczyzna
mężczyzna
Napisał: Barbro Andersen
Na podstawie: http://www.flickr.com

Aktualne ubrania na topie w modzie męskiej na każdy dzień dla każdego faceta

Mężczyzna dbający o siebie i swój wygląd to marzenie prawie każdej damy. Natomiast nie wszystkie potrzebowałyby mieć faceta, który bywa w toalecie, przed lustrem i pod prysznicem więcej czasu niż one. Kim tak w zasadzie jest i jak musi wyglądać ten idealny mężczyzna?
facet
Napisał: Susan Solinski
Na podstawie: http://www.flickr.com

Elegancki mężczyzna

W zasadzie zawsze przywiązywano wagę do tego, czy określona osoba jest zadbana. Dotyczyło to w szczególności kobiet, na których prezencję zważano najbardziej. Dawniej to panie miały być swego rodzaju ozdobą, choć mężczyzna w określonych sytuacjach również miał obowiązek zadbać o siebie i o właściwy poziom elegancji.
Bambus
Napisał: annieo76
Na podstawie: http://www.flickr.com/photos/nelanah/381421012/sizes/l/

Bambus czy "bambus"? Kilka mądrości na temat możliwości tego przyjaznego dla środowiska materiału.

Słysząc nazwę "bambus" nasze myśli od razu kierują się na Daleki Wschód. Mamy przed oczyma ogromnego monochromatycznego misia spożywającego pędy rośliny zwanej właśnie bambusem. I choć może nam się wydawać, że pandy są ostatnim ogniwem łańcucha żywotności owej rośliny, to mimo wszystko człowiek odgrywa tu równie wielką rolę. Siedząc na fotelu i spoglądając na zasadzone w jednej z doniczek pędy bambusa i rozmyślając nad ich kolejnymi kulinarnymi zastosowaniami, nie zdajemy sobie sprawy, że materiały, z których ubrania mamy na sobie mogą mieć w składzie właśnie ten dalekowschodni przysmak.
jazda na rowerze
Napisał: Blaye Cotes de Bordeaux
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakiego typu biżuteria pasuje do nowoczesnego faceta?

Wybór biżuterii to niezmiernie pojemne określenie, jakie w pierwszej kolejności łączy nam się ze rzeczywistością damskich stylizacji.


Jakiego typu biżuteria pasuje do nowoczesnego faceta?

Nowoczesny świat bardzo stara się likwidować jednak owe twarde podziały między tym co jest dozwolone obu płciom jak też co „przystoi” w świecie mody.
Model
Napisał: Digel
Na podstawie: Digel

Nowinki w świecie męskiej mody są dla niektórych facetów zagadnieniem tabu, co nie zmienia faktu, że nastoletni dżentelmeni i ludzie biznesu lubią i muszą dobrze się prezentować

Pisząc tekst o modzie męskiej jeszcze na początku trzeba byłoby napisać, że z założenia faceci nie lubią poruszać tematów dotyczących trendów obowiązujących w współczesnych czasach. To, co było modne kiedyś, bywa noszone przez niektórych, zwłaszcza tych starszych dżentelmenów, i teraz. Nie zawsze jest to kwestia przyzwyczajenia - czasami garnitury uszyte przez zmarłego już krawca leżą jak ulał i naprawdę szkoda wyrzucać tych starych strojów.
perspektywa - obuwie
Napisał: Chris
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kto powiedział, że koszulki polo są zarezerwowane dla szczupłych osób?

Są osoby, które zakładają przeróżne wielkości ubrań. Jedni zakładają ubrania małe, pozostali bardziej znaczących rozmiarów. Dla tych, którzy zakładają te duże ubrania są specjalistyczne markety z dużymi wymiarami ubrań.


Kto powiedział, że koszulki polo są zarezerwowane dla szczupłych osób?

Nieistotne, czy jesteś kobietą, czy też mężczyzną, odpowiednio dobrana XXXL polo koszulka w każdym wypadku ci się przyda.
Moda na lata 50-te
Napisał: Wola
Na podstawie: Wola

Kto mógłby poszukiwać marketu z takim asortymentem jak odzież męska duże rozmiary?

W naszym kraju od wielu lat lubimy smacznie zjeść. Smakowite jedzenie to dla co poniektórych forma na spędzenie chwil ze znajomymi, dla co poniektórych to forma zredukowania zdenerwowania.
mężczyzna
Napisał: James Willamor
Na podstawie: http://www.flickr.com

W jaki sposób facet może o siebie się zatroszczyć? Zobacz nasze podpowiedzi

Mówi się, że generalnie Polacy nie dbają o swój wygląd, są stosunkowo zaniedbanymi ludźmi. Ile w owym twierdzeniu prawy, a ile wyłącznie zakompleksienia? Jakby nie patrzeć jakoś się nie wydaje, iż tak bardzo odstajemy od światowej średniej - zresztą to akurat nie jest takie istotne.
brzytwa

Golenie twarzy – w jaki sposób ta czynność była z reguły wykonywana przez panów na przestrzeni ostatnich lat?

Zarost na twarzy jest dziś naprawdę modny. Swoje odrodzenie przeżywają wąsy i brody, jak również zarost kilkudniowy. Golenie się nie generuje już żadnych problemów, ponieważ nowoczesny mężczyzna ma do dyspozycji wiele wygodnych rozwiązań.
aktówka
Napisał: Clemens v. Vogelsang
Na podstawie: http://www.flickr.com

Aktówki męskie- sposób na komfortowy dostęp do istotnych notatek a także bezpieczne ich przechowywanie

Każdy mężczyzna zaangażowany w biznes bez wątpienia ma świadomość, jak poważną rolę w czasie pracy ma czas. Niezwykłe znaczenie odgrywa nienaganna organizacja, którą umożliwiają aktówki męskie, umożliwiające przenoszenie istotnych dokumentów w doskonałym porządku. Dzięki różnym przegródkom możliwe jest utrzymanie porządku jak również łatwy dostęp do wszelkich notatek.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.