Mężczyzna
brzytwa

Golenie twarzy – w jaki sposób ta czynność była z reguły wykonywana przez panów na przestrzeni ostatnich lat?

Dzisiaj zarost na męskiej twarzy cechuje się dużą popularnością. Swoje odrodzenie przeżywają wąsy oraz brody, jak również zarost kilkudniowy. Golenie się nie generuje już żadnych kłopotów, gdyż dzisiejszy mężczyzna ma do dyspozycji dużo pomocnych rozwiązań.
jazda na rowerze
Napisał: Blaye Cotes de Bordeaux
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jakiego typu biżuteria pasuje do nowoczesnego faceta?

Asortyment biżuterii to niesłychanie pojemne określenie, jakie w pierwszej kolejności łączy nam się ze rzeczywistością damskich stylizacji.


Jakiego typu biżuteria pasuje do nowoczesnego faceta?

Dzisiejszy świat bardzo stara się likwidować jednak owe twarde podziały pomiędzy tym co jest dozwolone obydwu płciom jak też co „przystoi” w świecie ich mody.
guess szpilki
Na podstawie: http://www.eobuwie.com.pl/

Krótka historia o poszukiwaniu letnich butów dla faceta.

Twierdzi się, że kobiety uwielbiają kupować. To fakt. Twierdzi się niewątpliwie, że dziewczyny uwielbiają nabywać buty - niejedna z nich na pewno. Uważa się jeszcze, że dziewczyny nad wyraz wybrzydzają.
mężczyzna
Napisał: Barbro Andersen
Na podstawie: http://www.flickr.com

Aktualne ubrania na topie w modzie męskiej na każdy dzień dla każdego faceta

Mężczyzna dbający o siebie i swoją aparycję to marzenie każdej dziewczyny. Chociaż nie wszystkie chcą mieć chłopaka, który bywa w toalecie, przed lustrem i pod natryskiem więcej czasu niż one. Kim tak w zasadzie jest i jak musi wyglądać ten perfekcyjny mężczyzna?
Bambus
Napisał: annieo76
Na podstawie: http://www.flickr.com/photos/nelanah/381421012/sizes/l/

Bambus czy "bambus"? Kilka mądrości na temat możliwości tego przyjaznego dla środowiska materiału.

Słysząc nazwę "bambus" nasze myśli od razu kierują się na wschód. Mamy przed oczami wielkiego monochromatycznego niedźwiedzia jedzącego pędy rośliny zwanej właśnie bambusem. I choć może nam się wydawać, że pandy są ostatnim ogniwem łańcucha żywotności tejże rośliny, to mimo wszystko człowiek odgrywa tu ogromną rolę. Leżąc na sofie i spoglądając na zasadzone w jednej z rabatek pędy bambusa i rozmyślając nad ich następymi kulinarnymi zastosowaniami, nie zdajemy sobie sprawy, że tkaniny, z których ubrania mamy na sobie mogą mieć w składzie właśnie ten dalekowschodni surowiec.
Model
Napisał: Digel
Na podstawie: Digel

Nowinki w świecie męskiej mody są dla niektórych facetów zagadnieniem tabu, co nie zmienia faktu, że nastoletni dżentelmeni i ludzie biznesu lubią i muszą dobrze się prezentować

Redagując tekst o modzie męskiej już na wstępie należałoby napisać, że z reguły mężczyźni nie lubią poruszać tematów dotyczących trendów obowiązujących w obecnych latach. To, co było modne niegdyś, bywa noszone przez niektórych, zwłaszcza tych starszych dżentelmenów, i teraz. Nie zawsze jest to kwestia przyzwyczajenia - czasami garnitury uszyte przez nieżyjącego już krawca leżą jak ulał i naprawdę szkoda wyrzucać tych kilkuletnich ciuchów.
spodnie męskie

Czy uda się nam znaleźć coś, co podejdzie pod odzież męska duże rozmiary Poznań?

Istnieje dużo marketów z męską odzieżą

Czy uda się nam znaleźć coś, co podejdzie pod odzież męska duże rozmiary Poznań?

Okazuje się być wszędzie sporo sklepów z męską odzieżą, niektóre są tematyczne oraz użyczają tylko ubrania ustalonego modelu, ale inne posiadają niesamowicie różnorodny typ. Dlatego tak ważne jest to, by nasz partner naprawdę wiedział co chce zakładać i w jakich sklepach chce się ubierać.
mężczyzna
Napisał: DER-MED
Na podstawie: DER-MED

Zadbany mężczyzna powinien być ogolony! Poznaj nasze rady

Przystojny mężczyzna nie może nie być ogolony - stwierdzenie to cały czas jest aktualne w przypadku większości naszych mężczyzn. Rzecz jasna nie mówimy tu o przypadkach, gdy ktoś będzie miał wypielęgnowane wąsy czy brodę. Także niewielki, kilkudniowy zarost w niejednej sytuacji dodaje panom stanowczości i atrakcyjnego wyglądu. Jednak w życiu codziennym, a co więcej przy ważnych wydarzeniach, zaniedbana, z dużym zarostem twarz wygląda niezbyt dobrze.
facet
Napisał: Susan Solinski
Na podstawie: http://www.flickr.com

Elegancki mężczyzna

W zasadzie zawsze przywiązywano wagę do tego, czy określona osoba jest zadbana. Dotyczyło to szczególnie kobiet, na których wygląd zwracano największą uwagę. Niegdyś to panie były swego rodzaju ozdobą, choć mężczyzna w określonych sytuacjach też miał obowiązek zadbać o siebie i o wysoki stopień elegancji.
perspektywa - obuwie
Napisał: Chris
Na podstawie: http://www.flickr.com

Kto powiedział, że koszulki polo są zarezerwowane dla szczupłych osób?

Są osoby, które zakładają przeróżne wielkości ubrań. Jedni zakładają ubrania małe, pozostali bardziej znaczących rozmiarów. Dla tych, którzy zakładają te duże ubrania są specjalistyczne markety z dużymi wymiarami ubrań.


Kto powiedział, że koszulki polo są zarezerwowane dla szczupłych osób?

Nieistotne, czy jesteś kobietą, czy też mężczyzną, odpowiednio dobrana XXXL polo koszulka w każdym wypadku ci się przyda.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.