Figura
dowolne
Napisał: Kris Duda
Na podstawie: http://www.flickr.com

Co powinniśmy wykonać aby posiadać zdrowe ciało?

Zdrowie oraz wizerunek zewnętrzny stają się coraz ważniejsze dla wielu ludzi, a co się z tym łączy, szukają oni idealnego środka, aby mieć szansę to wszystko uzyskać, a jednocześnie nie rezygnować z wszystkich przyjemności, z których do tej chwili korzystali
stroje kapielowe jednoczesciowe
Napisał: Solo Femme
Na podstawie: Solo Femme

W jaki sposób zatroszczyć się o swoją sylwetkę zimą

Jak często zdarza nam się przeglądać strony w internecie spoglądając na cudowne zdjęcia, które ukazują wyrzeźbione sylwetki? Niech piękna figura nie pozostaje w strefie naszych marzeń – chłodna pora roku to idealny czas na to, by zacząć troszczyć się o siebie i w końcu móc zamienić stroje kapielowe jednoczesciowe na piękne bikini! Czas zacząć.
płaszcz z kapturem
Napisał: Jake Stimpson
Na podstawie: http://www.flickr.com

Płaszcz z kapturem to dobry zakup na jesień

Które ubrania musimy dla siebie wybierać?
Zawsze powinniśmy wiedzieć, w których ubraniach wyglądamy najwspanialej i co musimy zakładać, żeby podkreślać plusy naszej figury, a ukryć jej minusy. Jedynie wówczas będziemy mieli świadomość, że z jednej strony będziemy czuć się dobrze w tym co ubieramy, a z drugiej będziemy w tym na pewno wspaniale wyglądać.
Strój kąpielowy w grochy
Napisał: Bodylook.pl
Na podstawie: Bodylook.pl

Rokrocznie , kiedy nadchodzi sezon plażowy panie zaczynają zastanawiać się, co ubrać na plażę. Hitowe bikini oczywiście podoba się chyba każdej, ale niestety odsłania wszystko, nawet to,co panie chciałyby ukryć.

Bikini zawsze było modne , jednak mimo swej popularności nie każda z dziewcząt ma ochotę właśnie w nim się pokazywać . Prawda jest taka, że jest znakomite jeśli dziewczyna jest osobą bez żadnych wad figury, Niestety, która z dam jest w całości uradowana ze swojego wyglądu?
bielizna
Napisał: Lies Thru a Lens
Na podstawie: http://www.flickr.com

Z właściwie dobraną bielizną każda kobieta może prezentować się naprawdę wspaniale!

Nie każda kobieta może pochwalić się nieskazitelną figurą, pewne panie borykają się z nadwagą albo nielubianymi krągłościami. Chociaż mawia się, że kobiety muszą być zaokrąglone w niektórych miejscach, to jednak nadal lansuje się wizerunki szczupłych modelek, a w zestawieniu z nimi panie czują się zupełnie nieatrakcyjne.
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.