Gust
Buty męskie
Napisał: Susanne DaDavidsson
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jeżeli czujesz się w pełni mężczyzną i chcesz poprawy własnego wizerunku – zasięgnij odrobinę informacji na temat współczesnych trendów męskich.

Moda we wszystkich krajach świata osiąga własne maximum. Powiększa się liczba udogodnień. Cały czas pokazują się nowoczesne linie, projekty, organizowane zostają pokazy trendów, właściwie już w jakimkolwiek kraju. Moda i metoda ubierania zostały prymarną, oddzielną dyscypliną ludzkiego życia\ludzkiej egzystencji.
sklep z książkami
Napisał: Folio Books
Na podstawie: http://www.flickr.com

Księgarnia - sklep nie tylko dla bibliofilów

W dzisiejszych czasach bardzo mało osób kupuje książki. Zostały one wyparte przez odmienne, łatwiejsze w odbiorze aktywności. Filmy, programy, a zwłaszcza internet kradną nam cały, wolny czas, lekturą pozostawiając wyłącznie wolne momenty na plaży czy w pociągu. Lecz to również nie za każdym razem, bo przecież można też bez problemu zakupić czasopisma czy krzyżówki. Z tego powodu w księgarniach, tak samo tych wirtualnych jak i osiedlowych, można w tej chwili znaleźć cały asortyment innych artykułów.
buty - malunek
Napisał: bobbi vie
Na podstawie: http://www.flickr.com

Dlaczego opłaca się kupować odzież turecką?

Polscy sprzedawcy chętnie zaopatrują się w hurtowniach, jakie w swojej ofercie posiadają ubrania pochodzące z Turcji. Dlaczego warto stawiać na hurtownie z turecką odzieżą?
t-shirty
Na podstawie: http://koszule-meskie.sklep.pl/

Czy pierścionki z bursztynem bywają śliczne i czy też każda niewiasta może je wkładać?

Od bardzo dawna jest wiadome, że bursztyn to kamień leczniczy. Istnieje także legenda, że w bursztynie są zaklęte tajemne moce, jakie odpędzają nie tylko niedobre moce, lecz także wyciągają z organizmu dolegliwości i ich zwiastuny.
sport - perspektywa
Napisał: Jared Hersch
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nieraz można usłyszeć, że kobiety trzeba rozpieszczać i kupować im różnego rodzaju podarki - ale nie zawsze tyczy się to wyłącznie kobiet

Faktem jest, że bukiet kupujemy zwykle kobietom. Zwykle z powodu urodzin, a niekiedy bez okazji, ale aby pokazać jej swoją miłość.
pejzaż - ubrania
Napisał: Katarzyna Matylla
Na podstawie: http://www.flickr.com

Jak znaleźć dobrą literaturę dla siebie?

Specjaliści już dawno uargumentowali, że czytanie jest nie tylko pomysłem na znudzenie, ale także ćwiczeniem dla umysłu. Obecnie firmy wydawnicze stawiają na redagowanie coraz większej liczby pozycji książkowych, dlatego, że czytanie staje się na powrót w modzie. Czytanie literatury to trening dla pamięci. Osoby czytające mają łatwość nie tylko wypowiadania się, ale i umiejętności pisania. Książki są źródłem wiedzy o otaczającym nas świecie.
oferta
Napisał: Descrier
Na podstawie: http://www.flickr.com

Ogólne rady tyczące się biżuterii damskiej

Nie ulega wątpliwości, iż damska biżuteria powinna najzwyczajniej odpowiadać preferencjom konkretnej kobiety, a więc jej krasie albo charakterowi.


Ogólne rady tyczące się biżuterii damskiej

Jeżeli dżentelmen jest w stanie do perfekcji sprecyzować te części składowe, nie będzie mieć nadto wielu problemów z wyborem należytej biżuterii dla swej damy.
spodnie
Napisał: Every Nature
Na podstawie: Every Nature

Starajmy się ubierać ładnie!

Moda to nie nauki ścisłe, a więc nie ma w tym temacie w zupełności obiektywnych praw. Mowa o tym, że dosłownie wszyscy mamy prawo ubierać się tak jak pragniemy. I zasadniczo zawsze mamy dużo racji, bo w końcu kto powiedział, iż na ten przykład różowe spodenki meskie są niefajne? Choć należy pamiętać, że ludzie to tylko ludzie, jesteśmy zwierzętami stadnymi, żyjemy w takim społeczeństwie, które uwielbia ocenianie innych. To powoduje, iż należałoby umiejętnie przestrzegać norm. W tym artykule o tym w jaki sposób ładnie się ubrać, najzwyczajniej godnie. Pamiętajmy, że chociaż jesteśmy wolni, w żadnym przypadku nie możemy zawsze ignorować zasady dress codu!
baleriny
Napisał: Luci Correia
Na podstawie: http://www.flickr.com

Nie zapominaj – twój wygląd jest niezrównanie istotny

Dobór stroju właściwego do okazji jest nad wyraz ważny. W końcu to m.in. na podstawie tego, jak wyglądamy, jesteśmy oceniani przez ludzi, których spotykamy. Choć jesteśmy świadomi, że pozory mylą, i tak ciężko jest nam oprzeć się pierwszemu wrażeniu, jakie częstokrotnie w stosunku do nowo spotykanych ludzi aż się narzuca.
Bielizna damska Marion oraz Camille
Napisał: Marie Jo
Na podstawie: Marie Jo

Co może być dobrym pomysłem na upominek dla męża czy też ojca?

Mówi się, że każdy elegancki facet musi posiadać szlafrok. Jest to poniekąd wieczorowa wersja płaszcza, jaki ukrywa wybrane części figury oraz może mówić o stylu właściciela.
1 2
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.