Jak kupić pierścień zaręczynowy?

Dla wielu mężczyzn moment oświadczyn a także wszelkie przygotowania do nich wiążą się z pewną dozą stresu oraz niepewności.


W jaki sposób to uczynić? Co oznajmić? I jaki wybrać pierścień? Przeważnie kupuje się pierścień ze złota, bowiem szlachetność tego kruszcu odpowiada poniekąd wadze sytuacji.


bransoletki
Napisał: Olga Kruglova
Na podstawie: http://www.flickr.com


Ponadto złoto jest trwałe, dzięki temu jest szansa, iż pierścień będzie w niezmienionym stanie ozdabiał rękę ukochanej przez cały czas narzeczeństwa. Wybór odcienia złota to już sprawa gustu, najlepiej będzie ostrożnie zapytać o to partnerkę czy też przyjrzeć się, jaką precjoza nosi. Klasyczny oraz znany nam z amerykańskich kinematografii pierścień zaręczynowy jest to drobny złoty pierścień z brylantem. Jednak nie każdy wybiera klasykę a także nie każdego stać na pierścionek z brylantem. Proponuję wziąć pod uwagę swe możliwości pieniężne i fakt, czy ukochana przywiązuje wielką wagę do tego, ażeby w jej zaręczynowym pierścionku był brylant. Gdy finanse nie pozwalają, brylanty mogą z powodzeniem zastąpić przykładowo cyrkonie. Można też wybrać zupełnie inny kamień: szmaragd - tutaj - bądź nawet rubin. Być może ukochana kocha szczególnie któryś z owych kamieni bądź po prostu przy wyborze wpadnie Wam w oko pierścień z szafirowym oczkiem i będziecie już wiedzieć, że to ten.


Kolejne treści

Niejedna kobieta śni o tym, żeby prezentować się ładnie - stroi się, robi makijaż i zakłada biżuterię

śpioszki
Kanony piękna zmieniały się w ciągu ostatnich lat, jednak kilka kwestii jest bezspornie wciąż na czasie - chodzi najbardziej o elegancki umiar i styl.


Na pewno każdemu mężczyźnie zależy, ażeby wybrany pierścionek trafił w smak ukochanej, tak, ażeby nosiła go z zadowoleniem.


Przyjrzyjcie się jej biżuterii, w szczególności pierścieniom, jeśli je nosi. Czy preferuje bezpretensjonalną biżuterię, czy wręcz na odwrót, rzucającą się w oczy? Pierścionek zaręczynowy można zakupić w tradycyjnym sklepie albo zakupić schubert pierścionki zaręczynowe sklep internetowy.
20/08/05, 07:51
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.