Akcent, zawsze modny, który chcesz otrzymywać

Ozdoba dokłada wam poezji, śmiałości oraz elegancji, a poza tym raduje oko i zwraca na siebie uwagę. Może być ascetyczna lub fikuśna, ale jedno jest pewne, każdy dostrzeże w niej coś co najlepiej mu odpowiada.


Pierwszą z ciekawszych dekoracji, wybieranych, nie jedynie przez dziewczyny, są z pewnością bransoletki.


Bywa tak wiele wersji bransolet, że aż nie można ich policzyć. Mogą być dyskretne, cienkie, małe, lub wręcz odwrotnie, wyraźne, duże, ogromne. Zrobione z osobliwych tworzyw. Potrzebny na codziennie i od święta. Ten detal biżuterii bywa ponadczasowy.


buty nike
Napisał: Maria Morri
Na podstawie: http://www.flickr.com


Kolejne treści

Szmaragd oraz cyrkon - kamienie szlachetne wykorzystywane w biżuterii

Kwiatowe wzory od Deichmann
Napisał: Deichmann
Na podstawie: Deichmann
Kamienie szlachetne są bardzo często wykorzystywane przy wytwórczości biżuterii. Do przeważnie wykorzystywanych kamieni szlachetnych należą diamenty, perły, oraz także szmaragdy oraz cyrkony.


sklep odzieżowy


Niektóre z nas kochają nawet bransoletki kolekcjonować, a później zakładać kilka na raz, mieszać barwy, prezentować.

Szukasz użytecznych artykułów? To dobrze, ta strona internetowa (http://mengarnitury.pl/pl/page/7/kolekcja/55/Koszula%20OLYMP) z pewnością Cię zainteresuje, gdyż znajdziesz na niej dużo bardzo ciekawych danych.

A z kolei niektóre panie preferują coś prostszego, delikatnego, chociażby malutką bransoletkę ze sznurka, z kilkoma, drewnianymi koraliczkami, prezent od siostry. Bransoletka prosto może charakteryzować naszą indywidualność. Jedno jest nieuniknione zawsze zrobi zachwyt. Nieważne, czy zostanie zaprezentowana, czy ukryta pod marynarką, niekiedy bransoletki zachowują się wręcz jak chcą, chowają się, dzwonią, maskują prawie przy ramieniu. Jednak zawsze radujesz się, jeśli nosisz ją na sobie, zgadza się?


Warto też podkreślić, że bransoletki, to często pamiątki z podróży, jakie nie tylko zakładamy, lecz i wieszamy sobie w sypialni, choćby na nocnej lampce, by pamiętać słoneczne momenty. A w lato, na molo, od razu marzysz aby mieć jakąś ozdóbkę na ręku, bo taka potrafi zaczarować.


A ty jakie przystrojenie kochasz najmocniej?
20/02/02, 07:37
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.