Jakiego rodzaju powinna być hurtownia? Co powinna oferować i jakie mieć podejście do klientów?

Ciężko sobie wyobrazić standardowy handel bez dobrze zaopatrzonych hurtowni. Jest to miejsce, gdzie sprzedawcy mogą się zaopatrywać, a w dalszej kolejności zapewniać klientom różnorakie produkty.
Najbardziej profesjonalna hurtownia to tego typu która jest ciekawie zaopatrzona, jest blisko, a co więcej dość często ma ciekawe promocje. Wydaje się, iż tak głównie funkcjonują duże sieci hurtowni, lecz to nie zawsze prawda, bo wszystko zależy od tego, jakiego typu taktykę sprzedażową się przybierze. Jak będzie odpowiednio zorganizowana, to i hurtownik zarobi a i sprzedawcy pozwoli godnie żyć.


ubrania - malowidło
Napisał: Arek Olek
Na podstawie: http://www.flickr.com


To wydawać się może truizmem, lecz na pewno, jeśli pragniemy godnie żyć warto innych szanować i ich nie oszukiwać. O tym musi pamiętać każdy hurtownik, lecz również sprzedawca, który obsługuje swoich klientów. To zapewnia same korzyści, ponieważ człowiek, który szanuje klientów wygrywa podwójnie - stali klienci będą powracać, a i nowi będą się pojawiać.


Najbardziej konkurencyjne hurtownie wiedzą o tym doskonale rozpieszczając swoich klientów wieloma promocjami, które powinny przebić propozycje konkurencji. Niestety, nie zawsze jest to możliwe, zwłaszcza jak bierzemy pod uwagę promocję, które są w stanie zapewnić wielkie sieci hurtowni. Nic jednak straconego, bo nie każdy ze sprzedawców ma czas oraz ochotę, by każdorazowo wybierać większy sklep, by się zaopatrzyć.
Jeśli ma mniejsze zakupy i zdaje sobie sprawę, iż ma pewną hurtownie w sąsiedztwie, to można być pewnym, iż wybierze tą z bardziej skromna ofertą, ale za to pewną, godną zaufania. To dzięki temu istnieje zgodna korelacja między sprzedawcą a hurtownikiem, na czym zawsze mogą zyskać obie strony.
17/12/05, 14:32
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.