Nie dla wszystkich panów stylowe jeansy z kieszeniami i t-shirt to ulubiony styl

Na szczęście stereotypy, o tym że dbanie o siebie to czynności kobiece i, że wzorcowo ubrani i porządnie wyglądający panowie, są odmiennej orientacji seksualnej, powoli zanikają. Na co dzień na ulicach miast, spotyka się setki panów.
spodnie jeansowe
Napisał: Garry Knight
Na podstawie: http://www.flickr.com
Jeszcze do niedawna w modzie męskiej bardzo mało się działo. Polski mężczyzna był bardzo pospolity: nudne odcienie, (lee skinny) workowate kroje. Dzisiaj, rzeczywiście niewielka grupa panów ubrana jest byle jak ale coraz większe grono panów zachwyca i przyciąga spojrzenia kobiet. Faceci szanują symbolikę ubioru i ochoczo zmieniają preferencje zakupowe.

moda męska
Napisał: Global Panorama
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nie ma co ukrywać – dobry wygląd potrzebuje nieco wyrzeczeń a świetny sposób ubierania się to już nie szafa wypełniona po brzegi niepotrzebnymi ubraniami, lecz skrupulatnie dobrana podstawa ubrań, które są praktyczne i ponadczasowe. Lepiej jest mieć mniej ubrań wysokiej jakości niż kilkadziesiąt modeli kupionych pod wpływem impulsu. Chociaż artykuły (kurtka lee damska) dobrej jakości czasem niełatwo z oddali rozpoznać od tych pospolitych, to ubrania za duże i za szerokie, choćby najkosztowniejsze, od razu wpadają w oko. Pokutuje albowiem do tej pory wśród niektórych panów trend zakładania ciuchów w niedopasowanym rozmiarze.


Kolejne treści

Wybieramy wyjątkowo inspirujące dodatki do ubioru

Torba moro
Napisał: César
Na podstawie: http://www.flickr.com
Moda, tak ta wybiegowa, jak i uliczna rządzi się swymi prawami. Nierzadko to właśnie blogerzy wyznaczają ważne trendy i tym samym w niektórych sezonach do łask wracają spodnie moro. Wybierając poszczególne elementy ubioru chcemy dojść do perfekcji w tworzeniu stylizacji na określony dzień. Na cały outfit składa się sporo części, z jakich doboru możemy być dumni. W sieci wyszukać można moc inspiracji, jakie pozwalają na tworzenie coraz to nowszych i lepszych połączeń. Troszczenie się o dopracowanie swojego stylu to baza.


Codzienny ubiór trzeba dostrzegać nie tylko jako rzeczy, które powinny spełniać role czysto funkcjonalne, lecz jako fragment budowania powierzchowności. Najistotniejsze by styl ubierania był zharmonizowany do sposobu życia. (sklep internetowy lee) Właściwy sposób ubierania się można budować na fundamencie klasycznego garnituru, ale także nieoficjalnych marynarek i spodni mustang jeans (zobacz. Każdy mężczyzna musi mieć choćby jedną parę niezwykle praktycznych spodni dżinsowych, które po dobrym połączeniu z resztą garderoby pozwolą "wejść" prawie wszędzie. Na brak wyboru męskich dobrych jakościowo jeansów nie ma co narzekać.
20/04/28, 07:23
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.