Obrączki - jak, gzie i kiedy ich szukać?

Szukasz obrączek? Sprawdź, jak wybrać te idealne!


Jeżeli wielkimi krokami zbliża się dzień Waszego ślubu, oczywiście jest to właściwy moment, żeby zacząć rozglądać się za obrączkami.
To niezwykle ważny element niemalże każdej uroczystości zaślubin, a równocześnie wybór, który wymaga ogromnego przemyślenia – w końcu będziecie nosili wybrane teraz obrączki właściwie przez cale życie. Dlatego ogromnie istotne jest dokonanie właściwego wyboru, w czym teraz Ci pomożemy!


Kiedy rozglądać się za obrączkami?


Istotne, aby w dniu Waszego ślubu obrączki pasowały doskonale. Dlatego też właściwie każdy jubiler (przejdź do serwisu) poradzi Ci, aby nie kupować ich za wcześnie – ma to ogromne znaczenie szczególnie w przypadku Panien młodych, które zamierzają jeszcze schudnąć przed ślubem – pamiętaj, że wtedy może Ci się zmieniać rozmiar palca! Jeżeli pragniesz, aby obrączki były perfekcyjne, wówczas zdecydowanie najlepiej zamawiać je około dwa miesiące przed ślubem. Pamiętaj również, że u większości ludzi palce powiększają się nieco latem, kiedy puchną – dlatego bez wątpliwości najlepiej zamawiać obrączki jesienią czy wiosną. Jeżeli zamawiasz je latem, muszą być nieco ciasne, a jeśli zamawiasz je zimą – wtedy zdecyduj się na trochę luźniejsze.


Dziecko
Napisał: Debbie Hallsworth
Na podstawie: http://www.flickr.com


Czym konkretnie jest ta soczewka?


Jeżeli zaczniesz mierzyć obrączki, wtedy szybko spotkasz się z pojęciem obrączek z soczewką. Czym konkretnie jest ta soczewka i czy niezbędnie Twoje obrączki powinny ją mieć? Właściwie każdy jubiler oczywiście powie Ci, iż soczewka zwykle się przydaje i warto ją mieć.
Soczewka to część obrączki, który ułatwia jej zdejmowanie gdy palec stanie się trochę opuchnięty. Zdarza się to zazwyczaj w lecie, a również w trakcie ciąży, więc wybór obrączki z soczewką polecany jest przez jubilera szczególnie kobietom.
22/08/03, 08:11
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.