W obecnych czasach masa przedsiębiorstw jest zobligowana przewozić różne rzeczy na mniejsze albo większe odległości - jest to oczywiste dla wszystkich

Niewielkie przedsiębiorstwa regularnie są zmuszone transportować wiele przedmiotów - więcej niż czasami wydaje się postronnemu obserwatorowi. Wobec tego kierownik spółki musi zatroszczyć się o sprzęt do przewozu różnych rzeczy.
portfel
Napisał: QUELLE POLSKA Sp. z o. o.


Niektórzy prezesi spółek nabywają ciężarówki. Jednak jest to znaczny wydatek i nie stale są one potrzebne. Jeżeli zbyt często stoją pod firmą, to na siebie poniekąd nie zarabiają i dlatego wiemy wtedy, że była to inwestycja niefortunna. Na dodatek, ogromny samochód zajmuje dużo miejsca na podjeździe - jeśli nie jest on nasz i jesteśmy zmuszeni płacić abonament, to generuje to nadprogramowe koszta. Dlatego przyczepka wydaje się być lepszym wyjściem. Jest niewielka, ale po dopięciu jej do samochodu, sprawia, że jego pakowność kilkukrotnie się zwiększa. Mamy możliwość napakować na nią ogromną ilość rzeczy. Jednak jeśli mamy taki czas w pracy, kiedy jej nie potrzebujemy, to możemy bez kłopotu zostawić ją na przykład w garażu lub na posesji, ponieważ praktycznie nie rzuca się w oczy. Dodatkowym plusem jest to, że na nieduże przyczepki nie musimy mieć dodatkowej kategorii prawa jazdy. Starczy zwykła kat. B (którą mają prawie wszyscy rodacy) i możemy jechać w trasę.
To również znacznie obniża wydatki dla prezesa, gdyż nie musi wysyłać podwładnych na dodatkowe kursy prawa jazdy na ciężarówki, które niestety nie są tanie. rodzaj przyczepki możemy wybrać samodzielnie zależnie od tego, jakie wielkości nas interesują. Sporo ofert sprzedaży znajdziemy w internecie.
18/01/18, 09:46
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.