Czy znak nieskończoności może pomóc utrzymać uczucie dwojga oddalonych od siebie osób?

Miłość to uczucie, które powinno trwać zawsze. Niestety niektórym ludziom, nawet jeżeli są razem jest bardzo ciężko podtrzymać siłę uczucia, dlatego też czasami przydaje się jakiś detal, który by przypominał codziennie o tym, że ktokolwiek na nas gdzieś oczekuje.


Takim drobiazgiem może być przykładowo jakiś naszyjnik.
clarks


naszyjnik infinity
Napisał: bobbi vie
Na podstawie: http://www.flickr.com


Jest to zatem też ciekawy pomysł na upominek z jakiejś okazji. Mógłby to być pomysł na prezent imieninowy lub z okazji świąt Bożego Narodzenia. W dobrych sklepach jubilerskich można by kupić tego typu produkty jak naszyjnik Infinity. Znak nieskończoności jest od bardzo długiego czasu wykorzystywany w branży jubilerskiej. Jeśli go zakupisz, obowiązkowo ponadto poproś, aby jubiler wykonał na nim indywidualne wzory, np. imię ukochanej osoby. Taki naszyjnik mógłby zostać wytworzony z np. czystego lub pozłacanego srebra. Może być ono próby 0,925, a złoto mieć aż 16 karatów. oczywiście do nabycia są również łańcuszki wyprodukowane ze złota próby np.

Mamy zamiar zachęcić Cię do przejrzenia naszego szczegółowego artykułu. Naciśnij link tu... i przenieś się do następnej witryny.

585. Znakomicie komponuje się z ubiorem osoby, która go nosi. Jest to interesujący sposób, aby uczcić więzi łączące dwie osoby.


Taki produkt mógłby mieć regulowaną długość oraz jest oferowany w bardzo eleganckim skórzanym etui. Gramatura tego wisiorka może wynosić ok. 2-5g.
Ponadto po wewnętrznej stronie pudełka może być umieszczona ozdobna tabliczka, na jakiej może być wygrawerowana dedykacja. Tabliczka jest wykonana przy pomocy nowoczesnego lasera. Naturalnie naszyjnik może także mieć kamyki szlachetne, przykładowo diamenty albo malachity.
22/09/06, 07:38
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.