Czy pierścionki z bursztynem bywają śliczne i czy też każda niewiasta może je wkładać?

Od wieków wiadomo, że bursztyn to kamień leczniczy. Krąży także legenda, iż w bursztynie są zaklęte tajemne moce, które odpędzają nie wyłącznie złe moce, lecz też wyciągają z ciała dolegliwości i ich zapowiedzi.
ubrania
Napisał: Katarzyna Matylla
Na podstawie: http://www.flickr.com


Już w starożytności bursztyn był używany do zdejmowania uroków a również do oczyszczania pomieszczeń z negatywnej energii.


A jakie są pierścionki z bursztynem? Zapewne niezwykle piękne oraz niepowtarzalne. Takie pierścionki z bursztynem mogłyby być zarówno ze złota białego jak i z żółtego.

Przeróżne wiadomości z reguły zmieniają się dość często - aktualna publikacja (http://www.mylady.pl/10-sukienki-plus-size) zawsze się przyda. Chcąc się z nią zapoznać, wejdź w poniższy link - tam całość dla Ciebie omówiliśmy.

Mogą być także srebrne pierścionki z bursztynem. To mógłby być znakomity upominek na Pierwszą Komunię dla Twojej chrześnicy.

Jeżeli chcesz zdobyć równie ciekawe informacje na omawiany temat, to przenieś się do źródła (https://karuso.pl/czerwona-z-plecionego-rzemienia), który posiada ważne wiadomości w odniesieniu do prezentowanego problemu.

To będzie pamiątka na całe bycie, a takowe pierścionki z bursztynem nie dość, iż są piękne to ponadto odpędzają złe moce od jego właścicielki. Wcale się nie wahaj, wyłącznie pójdź do jubilera i zobacz wszystkie pierścionki z bursztynem, na pewno wybierzesz coś, co przypadnie do gustu i Tobie i Twej chrześnicy.


t-shirty
Na podstawie: http://koszule-meskie.sklep.pl/


Takowe pierścionki z bursztynem to może być także doskonała pamiątka znad polskiego morza. To tam możesz zakupić takowe świecidełka, a one będą Tobie przynosiły na myśl szczęśliwy czas wypoczynku oraz rozkosznego lenistwa. Można wszystkie wakacyjne wspomnienia zamknąć w czymś takim jak pierścionki z bursztynem. Bursztyn zawsze będzie kojarzony z ojczystym morzem oraz zawsze takową pamiątkę możesz sobie przywieźć z tamtego miejsca.
Zobaczysz jak koleżanki będą zazdrościć Tobie Twojego kolejnego pierścionka. Ale wszakże krajowe morze nie jest na końcu świata, więc każda z nich mogłaby po takie pierścionki z bursztynem pojechać sama.
20/07/12, 07:46
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.