Nieraz można usłyszeć, że kobiety trzeba rozpieszczać i kupować im różnego rodzaju podarki - ale nie zawsze tyczy się to wyłącznie kobiet

Faktem jest, że bukiet wręczamy zwykle paniom. Niekiedy z powodu okazji, a od czasu do czasu bez okazji, ale by okazać jej swoją miłość.
Rzecz jasna żaden mężczyzna nie chciałby otrzymać bukietu róż, ale nie oznacza to, że panowie wcale nie lubią niespodzianek.


perspektywa - moda
Napisał: leonardo samrani
Na podstawie: http://www.flickr.com


sport - perspektywa
Napisał: Jared Hersch
Na podstawie: http://www.flickr.com


Niekiedy jakaś córka czy małżonka myślą o tym, co wręczyć ukochanemu mężczyźnie lub ojcu na urodziny czy pod choinkę. Najpopularniejsze Prezenty to krawat lub perfum, ale zdaje się, że są to bardzo oklepane pomysły. Zapewne, już kilka razy zrobiłyśmy taki sam prezent i zdajemy sobie sprawę z tego, że nie są one czymś niezwykłym. A jeśli w tym roku pragniemy, by nasz podarek był niezwykle nadzwyczajny - co powinnyśmy zrobić? Mamy możliwość przykładowo zdecydować się na męski łańcuszek. Jest to przepiękny prezent, który z pewnością będzie doceniony. Będzie on podarowany z głębi serca. Jeśli uda nam się trafić w gust obdarowanego, to zapewne będzie on szczerze zdziwiony i uradowany. Dowodem na to czy prezent nam się udał, będzie to, że nasz tato lub małżonek będą nosić go na szyi stale. Możemy znaleźć różnego typu łańcuszki - cienkie lub grube, srebrne lub złote. Możemy również wydać trochę większą sumę i do łańcuszka dokupić wisiorek - przykładowo krzyżyk - https://www.e-sentiell.com/pol_m_Bizuteria-Srebrna_Bizuteria-religijna_Krzyzyki-581.html -, który będzie ojca chronił cały czas, gdy będzie poza domem.
Oczywiście nie musi być to krzyżyk, ale ważne byśmy trafili w gust swego mężczyzny. Trzeba także wybrać długość łańcuszka - zwyczajowo jest to 60 cm.
20/02/01, 08:03
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.