Jaki pierścionek zaręczynowy wybrać?

Oświadczyny to wydarzenie, jakie po dniu wesela oraz narodzinach potomka są jednym z częściej przywoływanych i najszczęśliwszych momentów w życiu zakochanych w sobie osób.


Mężczyzna oświadczając się kobiecie, wręcza jej pierścień zaręczynowy.
mierzenie centymetrów
Napisał: Tanvir Alam
Na podstawie: http://www.flickr.com


kolory


facet
Napisał: Ravel


To ważny moment, a przyjęcie pierścienia oznacza zgodę kobiety jak też przyjęcie oświadczyn, zapowiada ślub obojga. Nie bez przyczyny tak dużą uwagę przywiązuje się do wyglądu pierścienia, jaki od tego momentu staje się nie tylko najistotniejszym oraz najpiękniejszym elementem precjozów przyszłej Panny Młodej, jednakże przez wiele lat także przypomina o miłości, a z biegiem czasu staje się też rodzinną pamiątką, przekazywaną z pokolenia na pokolenie.


Historia pierścionków zaręczynowych dosięga aż starożytnych czasów. To właśnie tam 2000 lat p.n.e.

Nie wahaj się - w poszukiwaniu interesującego Cię tekstu kontynuuj klikanie (https://www.zeccoro.pl/pl/p/Zloty-naszyjnik-celebrytka-serce-z-grawerowanym-rantem/267) w nowe linki. W końcu na pewno znajdziesz coś atrakcyjnego.

powstawały pierwsze pierścienie, a wykorzystywano do tego zwykły drut. Dopiero potem do tworzenia pierścionków Egipcjanie zaczęli używać szlachetnych materiałów takich jak: złoto, róg. Obrączki - www.e-sentiell.com/pol_m_Bizuteria-Srebrna_Pierscionki-srebrne_Obraczki-478.html - metalowe na znak poważnych planów oferowali swym wybrankom starożytni Grecy i Rzymianie. Przez długi okres w Rzymie złote pierścienie zarezerwowane były tylko dla osób, o wysokim statusie : lekarzy, senatorów. Dopiero, kiedy ów element biżuterii im się znudził i spowszedniał przyzwolenie na noszenie pierścionków na przykład ze złota otrzymywały też osoby zakochane. Wówczas też pierścionki zaczęto ozdabiać drogocennymi kamieniami. Wybór pierścienia zaręczynowego nie będzie zadaniem prostym, a każdemu mężczyźnie bardzo zależy na tym, ażeby w oczach oblubienicy był on doskonały, stanowił spełnienie jej śnień.
Pierścionek Infinity to wybór idealny. Pamiętajmy jednakże, że pierścionki zaręczynowe mają wymiar tylko symboliczny, natomiast to, co jest najistotniejsze, to miłość, która łączy dwoje ludzi.
20/09/13, 08:01
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.