Jaką biżuterię wybrać dla dojrzałej kobiety, a jaką dla pracującej pani?

Odpowiedni dobór dodatków wielokrotnie mówi o niepowtarzalności codziennego ubioru. Dobrze wyselekcjonowana biżuteria zaakcentuje nie jedynie cały wygląd kobiety, lecz również podkreśli prawidłowo zrobiony make-up oraz podkreśli rysy twarzy.
kolczyki srebrne
Napisał: Ballin
Na podstawie: Ballin


ruch
Napisał: Artur Nowacki
Na podstawie: http://www.flickr.com


srebro


Młode kobiety znakomicie wiedzą co stanowi główną zaletę ich figury, co trzeba ukryć oraz którą biżuterię dobrać by przyciągała oczy wszystkich. Bardzo popularne są kolczyki srebrne o geometrycznych formach przykładowo w kształcie kwadratu albo o 5 bokach. Tego typu kolczyki znakomicie sprawdzą się w firmie oraz w czasie oficjalnych spotkań. Na wieczorne wyjścia do pubu warto wybrać biżuterię ekstrawagancką i przyciągającą oczy wszystkich. Komplety biżuterii w stonowanej postaci są dopuszczalne wyłącznie w formalnych sytuacjach na przykład w czasie służbowego wyjazdu. biżuteria dla panów w kształcie kostek jest polecana kobietom o owalnych rysach twarzy. Dla pań o buzi w formie trójkąta pasują kolczyki okrągłe lub kuliste.


Pracujące panie chętnie wybiorą podłużne kolczyki z dodatkiem szlachetnych kamieni przykładowo szafiru. Tego typu kolczyki będą pasowały do wysoko upiętych koków. Jeżeli kolczyki są piękne, to warto rezygnować z naszyjnika albo pierścionka ze znacznym oczkiem. Do firmy wskazane jest noszenie biżuterii skromnej, która podkreśli charakter pani. Starsze panie zwracają uwagę nie tylko na kształt precjozów, ale również na jakość jej stworzenia.
Niezwykle idealnym pomysłem jest w tym czasie kupienie kolczyków z bursztynem albo z kwarcem dymnym. To wystarczy, żeby dodatek do powszedniej garderoby stał się elegancki oraz szlachetny. Dojrzałe panie niezwykle ładnie prezentują się w kolczykach z półprzeźroczystymi kamyczkami.
20/09/12, 08:14
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.