Zazwyczaj, gdy słyszymy wyraz moda, to myślimy, że tyczy się ona pań - jednakże w obecnych latach za trendami idą również panowie

Przywykliśmy sądzić, że modą zajmują się i za modą podążają tylko panie. Jednak to kłamstwo. Modą są w znacznej mierze zafascynowani też mężczyźni.
marynarki
Na podstawie: pixabay.com


Jest ich oczywiście nadal mniej aniżeli kobiet, ale dla ich rynek również sukcesywnie się rozwija.


modne koszule męskie


Widujemy wielu mężczyzn, którzy pragną fajnie się ubierać w zależności od okazji - do pracy i na imprezę z przyjaciółmi. Dostrzegają różnice w stylach i potrafią stwierdzić jakie kolory ze sobą współgrają, a jakie nie. Może się to niektórym wydawać dziwne, ale czasy się wszakże zmieniają. Współcześni przedstawiciele płci silnej chcą o siebie dbać, chodzą do fryzjera oraz salonu SPA. Dbają o swą skórę oraz paznokcie. Dziś nie jest to już krępujący temat. Panowie chcą poczuć się schludnie i nie mają zamiaru już się z tym ukrywać. Obecny wiek dał im nowe szanse, a oni z chęcią z nich korzystają.


Fashion Designer Awards
Napisał: Esbelt
Na podstawie: Akrobatka.pl


Mężczyźni lubią nosić modne koszule męskie. Stale są na bieżąco z tym, co będzie modne w danym roku. Jeśli znają swe wymiary, to są w stanie zamówić koszule w internecie. Jednakże, dobrym pomysłem będzie po prostu pójście do sklepu i sprawdzenie kilku fasonów. Jest to o tyle mądre nastawienie, że nie zawsze każdy typ będzie każdemu pasował.
Dobrze jest również pomyśleć o tym, jakie odcienie nam pasują, a w jakich wyglądamy niezbyt urokliwie. Trzeba unikać fatalnych dla nas fasonów oraz odcieni.


Panowie także mają prawo trendy się ubierać i dobrze czuć się w swych strojach.
22/10/04, 07:52
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.