Zazwyczaj, gdy słyszymy wyraz moda, to myślimy, że tyczy się ona pań - jednakże w obecnych latach za trendami idą również panowie

Przywykliśmy sądzić, że modą zajmują się i za modą podążają tylko panie. Jednak to kłamstwo. Modą są w znacznej mierze zafascynowani też mężczyźni.


marynarki
Na podstawie: pixabay.com


Jest ich oczywiście nadal mniej aniżeli kobiet, ale dla ich rynek również sukcesywnie się rozwija.

Kliknij śmiało ten link - przeczytasz w tamtym miejscu równie zajmujące informacje. To wiarygodny tekst, który także jest godny uwagi.

/J]

modne koszule męskie


Kolejne treści

Co powinno obowiązkowo odnaleźć się w szafie modnej kobiety?

bluzki i sukienki
Napisał: NIFE
Na podstawie: NIFE
Nie od teraz wiadomo, że lubimy doskonale wyglądać. Nasz pociągający wygląd jest bowiem w stanie znacząco wpłynąć na sporo aspektów naszego życia dziennego, w takim razie też tak niesłychanie zależy nam na jego dobrym podtrzymaniu. Niemniej natomiast w rzeczywistości nie jest to proste zadanie do wykonania. Na ogół naszego wyglądu ma bowiem wpływ obiektywnie wiele elementów.


Widujemy wielu mężczyzn, którzy pragną fajnie się ubierać w zależności od okazji - do pracy i na imprezę z przyjaciółmi. Dostrzegają różnice w stylach i potrafią stwierdzić jakie kolory ze sobą współgrają, a jakie nie. Może się to niektórym wydawać dziwne, ale czasy się wszakże zmieniają. Współcześni przedstawiciele płci silnej chcą o siebie dbać, chodzą do fryzjera oraz salonu SPA. Dbają o swą skórę oraz paznokcie. Dziś nie jest to już krępujący temat. Panowie chcą poczuć się schludnie i nie mają zamiaru już się z tym ukrywać. Obecny wiek dał im nowe szanse, a oni z chęcią z nich korzystają.


Fashion Designer Awards
Napisał: Esbelt
Na podstawie: Akrobatka.pl


Mężczyźni lubią nosić modne koszule męskie. Stale są na bieżąco z tym, co będzie modne w danym roku. Jeśli znają swe wymiary, to są w stanie zamówić koszule (zobacz koszule jeansowe męskie duże rozmiary) w internecie. Jednakże, dobrym pomysłem będzie po prostu pójście do sklepu i sprawdzenie kilku fasonów. Jest to o tyle mądre nastawienie, że nie zawsze każdy typ będzie każdemu pasował.


Dobrze jest również pomyśleć o tym, jakie odcienie nam pasują, a w jakich wyglądamy niezbyt urokliwie. Trzeba unikać fatalnych dla nas fasonów oraz odcieni.


Panowie także mają prawo trendy się ubierać i dobrze czuć się w swych strojach.
20/07/11, 07:52
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.