Wyposażenie męskiej szafy zatem co powinien mieć w szafie każdy pan?

Niesłychanie praktyczną rzeczą w życiu każdego osobnika męskiego jest jest blichtr. Dlaczego więc i szafa dla mężczyzny nie miałaby być luksusowa? Doradzamy, jak urządzić garderobę mężczyzny.


Autentyczny pan, jak wiadomo nie użala się nad sobą (że nie może odnaleźć w szufladzie skarpetek do pary) i nie cofa się przed najogromniejszym nawet wyzwaniem (utrzymanie ładu w szafie).


prezent
Napisał: CARLISLE HVAC
Na podstawie: http://www.flickr.com


moda
Napisał: antonio
Na podstawie: http://www.flickr.com


To ktoś, kto wie, iż poszukiwanie sportowej marynarki pośród garniturów naraża człeka na utratę cennych minut, a zgubienie najmodniejszej w owym sezonie koszuli z króciutkim rękawem pośród koszul na długi rękaw, może przyczynić się do kryzysu przy najbliższym zebraniu na szczycie. Garderoba dla mężczyzny w alkowie musi zatem umożliwić należyte zorganizowanie miejsca na ubrania dla niego. Zapięte na wszystkie guziki ubrania prezentują się należycie w otwartych wnękach. Pełen ogląd sytuacji mamy już wtenczas na wejściu. Zwłaszcza kiedy czujnik włącza światło w szafie. Obszerne szuflady z przegrodami pozwalają ujrzeć więcej treści bez konieczności przekopywania zbiorów, dla przykładu spinek do koszul, krawatów, szelek, albo też skarpetek.


Kolejne treści

Nadwaga czy otyłość to coraz poważniejszy problem aktualnych czasów

klienci
Napisał: East Midtown
Na podstawie: http://www.flickr.com
Bardzo mała ilość ruchu, siedząca praca, skłonność do spędzania wolnego czasu przed telewizorem czy komputerem - to wszystko skutkuje na początek nadwagą, a przyszłości i otyłością.


Problem okazuje się na tyle ogromny, iż dotyka nie wyłącznie dorosłych, ale także dużej grupy młodzieży i dzieci.


Przy odrobinie fantazji a także wyczucia każdy facet może wyglądać świetnie i stylowo. Należy jednakże zwrócić uwagę na niektóre aspekty ubioru, by fantazja nie przerodziła się w zabawność, natomiast odzienie nie stało się przebraniem. Współcześnie w sklepach odzieżowych bez kłopotu zaopatrzysz się też w odzież dla puszystych panów.


Jednak nawet jeżeli po czterdziestce posiadasz dalej doskonałe ciało, mimo wszystko musisz nosić się nieco inaczej niż w młodości. W zanadto młodzieżowych ciuchach będziesz wyglądał zwyczajnie śmiesznie.
20/02/08, 07:54
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.