Z czego się bierze tak ogromna popularność okularów firmy Ray Ban, jakie modele są wybierane najczęściej.

Naprawdę wielu osobom hasło słoneczne okulary kojarzą się przede wszystkim z firmą Ray-Ban. Jednak trudno się temu dziwić, ponieważ firma ta odniosła wprost niebywały sukces, i to tak naprawdę w krótkim okresie czasu, bo raptem dziesięciu lat.
torebka


To właśnie wtedy pierwszy raz ukazały się w sklepach okulary rayban wayfarer, będące bardzo wierną reprodukcją modelu z lat pięćdziesiątych. Oczywiście zastosowano przy nich materiały najlepszej jakości, stylistykę dopracowano w najdrobniejszych szczegółach, i wszystko to spowodowało, że ludzie pokochali te okulary. W przeciągu kilku lat model ray ban wayfarer 2140 zobacz sprzedał się w ogromnej liczbie egzemplarzy, windując przy tym firmę na czołówkę w branży.


okulary w gablocie
Napisał: Beverley Goodwin
Na podstawie: http://www.flickr.com


Okulary przeciwsłoneczne tego producenta są coraz popularniejsze również w naszym kraju, mimo że trzeba jednak trochę na nie wydać. Ceny każdego modelu zaczynają się od trzystu złotych, przykładowo model ray ban clubmaster można już bez problemów zakupić w podobnej cenie. Trochę droższe, bowiem kosztujące prawie pięćset złotych, są okulary ray ban 3025, Ceneo za to kultowe wayfarer to wydatek około czterystu złotych.

Absorbujący materiał? Jeśli tak myślisz, to kliknij tu, w serwisie buty do łóżka sklep, który tam miejscu znajdziesz, też jest coś wartościowego!

Niektórym osobom może się to wydawać dużo, lecz w tej kwocie nie tylko otrzymuje się naprawdę wysoką jakość, ale też odrobinę luksusu, jaki ze sobą niosą produkty tej firmy.
Tak naprawdę o ich popularności można się przekonać, udając się w słoneczne popołudnie na jakąś reprezentacyjną ulicę, duża część przechodniów nosić będzie jakiś model tego producenta.
22/06/13, 21:35
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.