Jakie możliwości mają obecnie osoby które poszukują ubrań o większych gabarytach.

Jeszcze całkiem niedawno osoby o większych gabarytach miały duży problem z zakupem ubrań w odpowiednich rozmiarach. Przede wszystkim było ich naprawdę niewiele, ponieważ sklepy nie przejmowały się zupełnie taką grupą klientów, a dodatkowo bardzo często miały one nie najlepszą jakość.


styl
Napisał: Pandzior.pl
Na podstawie: Pandzior.pl


bag
Napisał: Fredrik Ohlin
Na podstawie: http://www.flickr.com


Kolejne treści

Zaczęcie własnego sieciowego biznesu coraz łatwiejsze

ubranie
Napisał: QUELLE POLSKA Sp. z o. o.
Aktualnie przeważająca część codziennych zakupów wykonywana jest z poziomu komputera, tabletu albo smartphona. Nie zadziwia zatem fakt, że rok rocznie powstaje coraz więcej różnych sklepów Internetowych, które zapewniają swoim odbiorcom dostęp do wysokiej jakości produktów.


dom - widok
Napisał: Daniel Jolivet
Na podstawie: http://www.flickr.com


Dlatego też jeżeli ktoś potrzebował t-shirt 8xl, spodnie lub koszulę, to albo musiał kupić coś, co niekoniecznie dobrze wyglądało, albo zlecać uszycie jakiemuś krawcowi. A z kolei to było związane ze sporymi kosztami, ponieważ szycie ubrań na zamówienie to droga przyjemność, zwłaszcza jeśli ich byłoby więcej. Szczęśliwie w ostatnich czasach sytuacja uległa dużej zmianie. Sprzedawcy dostrzegli potencjał w ludziach o większych rozmiarach i coraz częściej zaczęli przygotowywać kolekcje przeznaczone wyłącznie dla nich.


Co ciekawe, aktualnie bardzo duże rozmiary męskie można kupić nie tylko w dedykowanych sklepach z dużą odzieżą, ale coraz częściej także w popularnych sieciówkach. Tam jeszcze do niedawna rozmiary kończyły się na określonej wielkości i nic ponad to dostępne nie było. Jednak coraz większa konkurencja w branży odzieżowej sprawiła, że większe sieci postanowiły zawalczyć również o tę grupę klientów. I w efekcie bez żadnego problemu kupić można tam xxxl polo, większą koszulę czy spodnie, a co najistotniejsze, wszystko w takiej samej stylistyce co reszta kolekcji.


Ogromnym plusem obecnie sprzedawanych ubrań dla osób puszystych jest to, że są one zwyczajnie ładne. Osoby takie również chcą się dobrze prezentować, więc kolekcje przygotowywane dla nich są zgodne z panującymi obecnie trendami.
19/02/11, 07:27
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.