Miejskie modelki

Jakiś czas temu w Polsce zaczęły powstawać blogi szafiarskie. To na nich można podejrzeć modę awangardową, nie mieszczącą się w schematach, ale też proste stylizacje prosto z sieciówek. Obecnie sporo blogerek profesjonalnie zajmuje się modą.


Karta kredytowa na zakupy
Na podstawie: http://pixabay.com/
Na początku blog szafiarki był jedynie sposobem na nawiązanie znajomość i podzielenia się odzieżową pasją. Blogerki chwaliły się, co zdobyły przy okazji promocji albo w najlepszych szmateksach. Zdarzało się, że sukienki popularnej firmy zdobywały dosłownie za 5zł. Robiły zjazdy, wymieniały się ciuchami, a czasami jakaś znana firma odzieżowa dawała miły podarunek. Trend przyjął się do tego stopnia, że zaktywizowało się wiele blogów, a najlepsze przemieniły się w profesjonalne strony WWW pozwalające na spore zarobki.

Ekskluzywna moda

Kolejne treści

Najmodniejsze trendy - odzież dla kobiet

duże rozmiary odzieży dla puszystych
Napisał: NIFE
Kilka lat temu blog szafiarki był jedynie metodą na nawiązanie kontaktu z podobnymi dziewczynami i podzielenia się odzieżową pasją. Blogerki chwaliły się, co złowiły w czasie wyprzedaży lub w ulubionych secondhandach.


W ramach tej ewolucji popularne blogerki nie tak często noszą kurtki kupione na obniżkach, teraz dla nich tworzą najlepsi projektanci. Mnóstwo dziewczyn promuje twórczość rodzimych projektantów, którzy dopiero wkraczają na rynek - szkolenia dress code. Blogerki mają więc drogie ubrania, nie pamiętając już, jak dużą wartość miało kiedyś 5 zł podczas wyprzedaży w lumpeksie. Zazwyczaj oblegane i przede wszystkim wyczekiwane są pomysły projektantów dla modnych sieci z ubraniami.

Kobieta na zakupach
Na podstawie: http://pixabay.com/
Sukienki czy buty światowych marek nie są masowe, a w modzie zwykle chodzi o to, aby wyróżnić się od reszty. To zdecydowanie dobra wiadomość, że w Polsce są już blogerki, które są w stanie ubierać się ekskluzywnie.

Zawód: blogerka modowa

Blogerki, odnoszące sukces w Internecie, dzięki kreatywności i udanym sesjom zdjęciowym, jeżdżą po świecie jako ambasadorki znanych marek. Są zapraszane na najciekawsze imprezy w towarzystwie gwiazd, odwiedzają każdy Fashion Week. Nie spodziewały się, że z szafiarek demonstrujących przypadkowe „outfity” będą popularnymi stylistkami, modelkami - zakupy ze stylistką poznań, a nawet projektantkami mody. Jeśli jakaś z nich nosi sweter LadyM, można mieć pewność, że grupa fanek pójdzie do sklepu po taki sam.
18/07/12, 09:13
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.