Perfumy, to nieodłączny fragment kreacji, mogą polepszyć humor i pozwolą poczuć się ekskluzywnie

Najprościej ujmując temat zapachów - perfumami nazywamy naturalnie jeden z kosmetyków. Jego zadanie to nadawanie określonym rzeczom, albo najczęściej człowiekowi miłego i ustalonego zapachu. Do kategorii perfum nie zaliczają się na przykład dezodoranty, ponieważ do ich rozpylenia potrzebne jest użycie gazów pędnych.

Perfumy
Napisał: Porto Bay Hotels & Resorts
Na podstawie: http://www.flickr.com
Perfumy to również nic innego, jak połączenie chemicznych związków - środków wzmacniających, rozpuszczalnika – zazwyczaj etanolu, środków homogenizujących, ale przede wszystkim przeważającym składnikiem są wonne nuty – czyli olejki zapachowe. Dzielimy je na trzy kategorie: perfumy właściwe, czyli ekstrakty perfum; wody perfumowane i wody toaletowe. Wszystkie perfumy zawierają kompozycję wonną, czyli mieszankę olejków i środków wzmacniających doczytaj tu.

Należy zaznaczyć, że perfumy Chloe to niebanalna kombinacja aromatyczna. Ich sensacyjny, cudowny czasem pudrowy zapach wyzwala świadomość kobiecości i klasy. Powoduje to, że elegancja, świeżość i gust są na wyciągnięcie ręki – trzeba tylko sięgnąć po perfumy Chloe. W kompozycjach tej firmy można znaleźć na przykład nuty zapachowe liczi, frezji, róży, peoni, ambry, lilii, i drzewa cedrowego. Najistotniejsze, że mogą w nienachalny i nieduszący, a subtelny i konkretny sposób pokazać kobiecość i urok. Perfumy Chloe wyjątkowo długo się utrzymują na skórze i ubraniu, a to powoduje, że są efektywne i możemy się długo nimi radować. Kolejną jakże kobiecą i ekskluzywną nazwą są perfumy Amouage.

Zaciekawiły Cię stworzone przez nas posty? Zatem z chęcią chcemy powiedzieć Ci, że oczekuje na Ciebie kolejny ciekawy artykuł (http://www.optegra.com.pl/choroby-oczu/choroby-oczu/stozek-rogowki/stozek-rogowki) pod poniższym linkiem.

Są one tworzone z najcenniejszych darów przyrody.

Zapach perfum - kliknij w link - Amouage powinno się przyrównać do wytwornego orientu. Są także nadzwyczaj trwałe i z pewnością każda kobieta stosując je odczuje podmuch sensualnego kadzidła, które zniewala i okala rozkoszną wonią. Zapachy Amouage z pewnością są to najwyższej klasy perfumy, które przenoszą do krainy orientu i kobiecości przy czym nie uwalniają duszących nut.
Każdą kompozycję wonną perfum dzielimy na trzy nuty – akord bazowy, średni i wysoki. Są one niejako ze sobą związane, ponieważ jeden bez drugiego byłby niekompletny i niewyraźny. Te połączenia aromatyczne decydują o jedynym w swoim typie zapachu, który jest odzwierciedleniem dalej marki. Tworzenie perfum można porównać do komponowania muzyki. Jest prawdziwą sztuką w której należy właściwie i świadomie dobierać zapachy, by stworzyły pełną całość.

Zobacz również - ultraviolet paco rabanne


Kolejne treści

Jakimi atrybutami powinien charakteryzować się mężczyzna, jak powinien się ubierać.

elegancka koszula dla mężczyzny
Napisał: Robert Sheie
Na podstawie: http://www.flickr.com
Prawdziwyfacet musi być zadbany, silny i oczywiście dobrze ubrany. Oczywiście powinien też być zaradny, szarmancki i inteligentny, i jeśli wszystkie te cechy będzie posiadał, to z pewnością złamie niejedno kobiece serce. O ile jednak o pewnych cechach można się przekonać dopiero jak się kogoś bliżej pozna, o tyle strój jest rzeczą rzucającą się w oczy, tak naprawdę pierwsza ocena jakieś osoby odbywa się właśnie po wizerunku.
19/09/10, 07:09
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.