Najlepsze buty dla facetów

Podobno mężczyznom wystarcza tylko kilka par obuwia - sprawa nie do pojęcia dla każdej pani. Czasami zdarzają się wyjątki, mężczyźni z ilością butów, która nawet panie może przyprawić o zawrót głowy, lecz to kwestia zupełnie wyjątkowa oraz rzadko spotykana.
glany męskie
Napisał: Centrum Kultury w Lublinie


Wyposażenie
Napisał: Igor Menezes - Photographer
Na podstawie: http://www.flickr.com


Obuwie męskie, mimo że także dostępne w bogatym wyborze, nie jest aż tak zróżnicowane jak to dla pań, a przynajmniej znacząca ilość mężczyzn tak sądzi, bo nigdy nie wgłębiała się w ten temat. Czemu? Mężczyźni w większości nie przykładają tak wielkiego znaczenia do wyglądu, nie gonią za modą, nie odczuwają potrzeby nabywania kolejnych par butów jedynie dlatego, iż są one prześliczne. Jednakże na pewno można stwierdzić, iż jeżeli już coś nabywają w obuwniczym, na przykład półbuty męskie, jakie na pewno powinny się znaleźć w każdej męskiej garderobie, to na pewno będzie jeden z najdroższych modeli. Panowie wbrew pozorom są gadżeciarzami i uwielbiają markowe produkty, sądzą, że ich posiadanie świadczy o ich wysokim statusie.

Jeżeli uważasz, że ten tekst jest warty uwagi, to co stwierdzisz, gdy zobaczysz więcej informacji z tego źródła (https://tdruk.pl/odziez-damska/bluzy-damskie)?. Po prostu kliknij tu i zobacz.

Zatem kupują nowe buty rzadko, zazwyczaj dopiero wówczas, kiedy poprzednie całkowicie się rozpadną, ale za to podczas kupowania szastają pieniędzmi, czego, zważywszy na to, jak rzadko pojawiają się w obuwniczym, trudno im zabronić.


Buty takie jak półbuty bez wyjątku muszą znajdować się w garderobie każdego pana, bez względu na jego wiek, gustu, stylu czy też przynależności do jakiejś subkultury - czasem zdarzą się okazje, podczas których po prostu trzeba je założyć. Zaliczyć do nich można śluby, obronę magisterską, istotne uroczystości rodzinne i tak dalej.


Jednakże jest sporo rodzajów obuwia, jakie, z uwagi na swoje specyficzne cechy, goszczą jedynie w niektórych szafach. Zalicza się do nich glany męskie - bardzo charakterystyczne, noszone szczególnie przez młodych.
20/04/02, 08:23
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.