Na zakupy ze stylistką Poznań sprasza - Zobacz

Czy wiemy jak powinniśmy się ubrać?

Kompletując jakiś ubiór powinniśmy posiadać świadomość, że wszystko będzie do siebie idealnie pasować.


zakupy ze stylistką
Napisał: Chris Marchant
Na podstawie: http://www.flickr.com
Nie idzie tu wyłącznie o to, żeby dobrać do siebie poszczególne części głównej garderoby, ale żeby odpowiednio okazały się dopasowane również dodatki. Torba, buty, biżuteria, to wszystko musi się wspaniale ze sobą uzupełniać, bo jedynie wtenczas całość będzie się przedstawiała gustownie oraz lekko, a co najistotniejsze, tylko wówczas będziemy mieli szansę pokazać pozostałym, że mamy szansę się pochwalić wręcz dobrym gustem kiedy chodzi o kompletowanie stylizacji. Lecz co wykonać kiedy nie znamy się na modzie i nie powiemy, co tak na pewno najlepiej ze sobą połączyć?

Na zakupy ze stylistką zaprasza

Gdy powiemy, że nie jesteśmy nazbyt odpowiedni w dobieraniu ubrań oraz przygotowywaniu z nich interesujących kompletów, to ciągle możemy prosić o wsparcie eksperta, czyli - Zakupy ze stylistką. Taka osoba może nam coś zaproponować, a wówczas dowiemy się, które fasony będą dla nas to dobre. na które tonacje musimy się przede wszystkim decydować, jakie ubrania obowiązkowo muszą się znaleźć w naszej szafie, a dla których z nich nie będzie w niej miejsca. Takie zakupy z doświadczoną osobą pozwolą nam się zorientować na co powinniśmy przykładać uwagę, co musimy omijać, a to sprawi, że kupowanie innych ubrań pójdzie nam już znacznie łatwiej.


moda damska - zakupy
Napisał: NIFE
Na podstawie: NIFE
Im istotniejsze wydarzenie tym istotniejsza stylizacja

Gdy mamy brać udział w jakimś istotnym dla nas wydarzeniu, to szczególnie ważne będzie dla nas to, jak jesteśmy ubrani. Przez to trzeba się wybierać na zakupy z ekspertką zawsze wtenczas, jeśli poczujemy, że nie będziemy w stanie sami złożyć sobie odpowiedniego ubioru. Im lepiej to wszystko będzie wyglądało, tym lepiej będziemy się czuć, a co się z tym wiąże, tym pewniejsi siebie będziemy na danym spotkaniu.
22/08/05, 08:23
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.