Spódnica odpowiednia do figury

Spódnica - posiadać czy być - przewrotne pytanie, bowiem oczywiście, że mieć! Szafa nie zawierająca spódnicy? To nierealne. Zbyt dużo szans miksowania bezpowrotnie zostałoby straconych.


Melanż Sklep - spódnica
Na podstawie: www.melanzsklep.pl

Spódnica + bluzka + sweter – i jesteś gotowa na randkę, spódnica + koszula + żakiet - i wychodzisz do pracy, spódnica + zwykły top – na spacer.

Jak uważasz? Czy opisywany wątek jest ciekawy? Jeśli tak, to odnośnie do przedstawianego problemu poznaj szczegóły tutaj.

W ten sposób można bez końca tworzyć przeróżne zestawienia. I nie trzeba posiadać w szafie nieskończonej ilości spódnic, bo charakter spódnicy zmienia się w zależności od dodatków.

Spódnica może też pomóc nam w efektywnym zakamuflowaniu niedoskonałości sylwetki, na przykład ukryć zbyt rozłożyste biodra bądź odwrócić uwagę od rozbudowanych, szerokich ramion. Przykładem takiej spódnicy jest oryginalna spódnica Kila, która nie dosyć, że ma rewelacyjny, jaskrawy kolor skupiający wzrok to poza tym posiada także baskinkę, która optycznie rozszerza biodra. Podobnie zadziała spódnicaspódnica (zobacz również sportowe spódnice z szortami)rej wyraźne paski przyciągają wzrok.

Wąskie pasy u góry spódnicy optycznie wyszczuplają, z kolei trochę szersze u dołu równoważą sylwetkę. Obydwa modele spódnic są znakomite dla dziewczyn o nieszerokich biodrach. Porównywalnie jak model bandażowy, który w niezwykle seksowny sposób owija ciało. W zasadzie do takiej spódnicy prosty, gładki top będzie doskonały – zrównoważamy w ten sposób bogate szycie spódnicy prostotą gładkiego topu. Spódnica Bianka jest świetnym przykładem takiej spódnicy.
20/10/15, 10:22
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.