Pierścionki mające wzór nieskończoności - dla kogo oraz co właściwie mogą dokładnie znaczyć?

Dosłownie każda dziewczyna marzy o dosłownie wiecznej miłości, by całe życie przeżyć tylko z jednym mężczyzną no i być wraz z nim prze szczęśliwą. Doskonałym symbolem takiego rodzaju uczucia jest znak nieskończoności, wkomponowany w coś, która samym swoim istnieniem od razu mówi kobiecie "kocham cię".
A co może być wspanialsze aniżeli pierścionek zaręczynowy?


artykuły
Napisał: Karen Ellis


Oświadczyny są przepięknym momentem, który dla wielu jednym spośród tych najpiękniejszych w życiu - nie zadziwia więc fakt, że wszyscy mężczyźni (a przynajmniej większość) pragnie by nie tylko ta konkretna chwila, ale i cała jej otoczka była jak najbardziej wspaniała, łącznie wraz z samym pierścionkiem. Jak się tu okazuje pierścionek nieskończoność bardzo często mówi znacznie więcej aniżeli same słowa - symbolika takiego rodzaju pierścionka jest aż nadto klarowna, szczególnie w trakcie oświadczyn. Dobrze jest zauważyć, że takie pierścionki są tworzone z każdego możliwego typu surowca - powoduje to, że są one także doskonałym prezentem nie tylko w czasie oświadczyn. Jeżeli porządnie się zastanowić, ów wzór jest dosyć uniwersalny - w zależności od tego, co pragniemy przekazać, może być nie tylko symbolem wiecznej miłości, ale również chociażby symbolem nieskończonej siły, którą to ktoś ma w swoim wnętrzu przez co jedno spojrzenie na pierścionek o niej nam może przypomnieć.
Co do samego zakupu takich pierścionków, to sprzedają je wszelkie firmy jubilerskie, oferując jednakże zupełnie różne modele - nie tylko pod względem zastosowanego materiału, lecz i bardziej lub mniej fantazyjnego "dodatkowego" wzornictwa, czy też dzięki dodaniu tylko do samego wzoru przeróżnych kamieni czy też oczek, które ze zwyczajnego znaku uczynią coś wręcz niepowtarzalnego.
22/08/03, 08:49
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.