Szlafroki męskie - dla tych mniejszych, a także tych większych

Jak dobrze wiemy ubrań nigdy nie dość, dlatego co roku, co każdy sezon, pokazują się całkowicie nowe trendy i co jakiś okres czasu wymyślane są coraz to nowsze typy okryć.


Jak by jednakże nie było, zdecydowanie dużo większą różnorodność ubrań mają dziewczyny. W czasie, gdy u mężczyzn występuje jakiejś rzeczy jeden rodzaj - tak jak w interesujących nas dzisiaj szlafrokach - u dziewczyn powstało ich kilka odmian o różnych nazwach. Czy to znaczy, że ubrania męskie - w naszym przypadku szlafroki - są w jakiś sposób gorsze?


akt - ubrania
Napisał: Kris Duda
Na podstawie: http://www.flickr.com


Kolejne treści

Kolczyki zrobione z bursztynu - czyli, biżuteria na każdziutką okazję, chociaż nie na każdą kieszonkę

buty
Napisał: Butz.2013
Na podstawie: http://www.flickr.com
Bursztyn to rodzaj kamyczka, który to istnieje już od zarania dziejów. Bywa to rodzaj zastygniętej żywicy, którą zapewne często będąc dzieciakiem widziałeś nie tylko na jarmarkach z biżuterią, ale i na stoiskach, w których to były "nietypowe" przedmioty, wewnątrz których nie posiadając problemu wypatrzyliśmy kawałeczki przepięknej skałki, a wewnątrz niego zatopionego owada albo nawet jakieś malutkie zwierzę, które przeciwko pozorom ma możliwość mieć dziesiątki, setki, tysiące, a nawet miliony oraz miliardy latek.


oświetlenie led
Napisał: Solarbotics
Na podstawie: http://www.flickr.com


Każdy z nas posiada w głowie inny rodzaj męskości - to dlatego coraz bardziej poszerzają się trendy typowo męskie no i to w coraz to bardziej niespodziewanej strony. Jednakże bardzo wielu nadal ma bardzo podobną koncepcję, która do tej pory dominuje wśród spoglądających. A więc facet powinien być "męski" - silny, bardzo dobrze zbudowany no i w rzeczywistości rodzaj ubrań jaki nosi powinien być bardziej minimalistyczny, a więc zero niepotrzebnych ozdóbek, czy po wstawianych barw. To właśnie z powodu takiego rodzaju myślenia ubrania męskie stoją odrobinę z tyłu za kobiecymi - co więcej sporej większości wcale to nie przeszkadza. Biorąc dla przykładu wspomniany wcześniej szlafrok męski, mamy możliwość się przekonać, że mimo iż "szlafrok to szlafrok", to w niczym nie ustępuje tym kobiecym.

Jeśli szukasz czegoś szczególnie interesującego na podnoszony tutaj temat, to kliknij i spójrz na tekst tamtego artykułu.

Damskie szlafroki bywają zwykle wykonywane z dokładnie tych samych materiałów co męskie - posiadają jednak bogatsze wzornictwo oraz kolory. Z drugiej zaś strony, mimo tego, męskie szlafroki niczym im nie ustępują.


Dlaczego? Albowiem porządnie dobrany ma możliwość pokazać mężczyznę z dobrej strony, uwidaczniając własnie jego wspomnianą "męskość", którą to każdy z nich - nawet jeśli lubi bardziej fantazyjne rzeczy - pragnie pokazać.
21/05/20, 08:27
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.