Dlaczego warto kupować gry planszowe ? Jaki tytuł jest godny polecenia?

Można różnie spędzić czas wolny z rodziną. Najlepiej, jeśli nie będzie to siedzenie przed TV, a czas faktycznie spędzony razem na rozmowie oraz robieniu czegoś wspólnie.
wino jako prezent ślubny
Napisał: p med
Na podstawie: http://www.flickr.com


Ostatnio coraz bardziej cenione stają się planszówki, jakie są rozrywką naprawdę wartą uwagi.


Jest sporo znanych już tytułów, także rodzimych, jakie przebojem weszły na nasz rynek. Ludzie zauważyli, że gra planszowa potrafi rozruszać niejedno spotkanie, z tego powodu bardzo często decydują się kupić którąś grę, niż na przykład film.

Jeśli chcesz poznać coś rzeczywiście niesamowitego? Nie ma najmniejszego problemu - spójrz na to a zadowolenie będzie zapewnione.

Jednak pośród tak dużej ilości pozycji można mieć kłopot z tym, co powinniśmy wybrać. Jedne gry są zabawne, a inne okażą się strategiami, wymagają dość dużego skupienia. Przy okazji niektórych tytułów możemy się wiele nauczyć. Za to jeśli chcemy, by w trakcie rozgrywki utrzymywane zostało wysokie napięcie gra () taka oczywiście bez kłopotu się znajdzie.


Ostatnio coraz bardziej poszukiwana jest Kawerna gra () ekonomiczna, jaka polega właśnie na zbieraniu pieniędzy i zdobywaniu jak największej ilości majątku oraz różnorakich dóbr. Uczestniczyć w grze może do siedmiu osób, dlatego sprawdzi właśnie na rodzinny wieczór. Natomiast sprawdza się tak samo bardzo dobrze, jeśli chcemy zagrać w nią w pojedynkę. Fabuła tej pozycji jest bardzo rozbudowana, a więc na pewno tak szybko się nie znudzi.


cena takich gier zwykle nie jest taka mała, dlatego warto o nie dbać, by służyły nam jak najdłużej się da.
Na przykład papierowe karty do gry łatwo mogą się zużyć, dlatego należy zaopatrzyć się w koszulki na karty (). To niewielki wydatek, a sprawi, że gra wytrzyma dłużej w świetnym stanie.
21/08/02, 08:35
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.