Jaki kupić podarek na osiemnastkę

Dzisiejsza młodzież ma praktycznie wszystko. A czego nie posiada, ma możliwość sobie kupić. W związku z tym dowolny podarek dla takiego świeżutkiej daty osoby dorosłej może być nietrafiony. Możemy nie wstrzelić się w gust. Zapach pachnideł może nie pasować, woda po goleniu może powodować podrażnienia, zaś szałowy balsam do ciała może uczulać. Tak samo może być z ciuchami Rebel.

Okulary
Napisał: Partner of Promotion Sp. z o.o.
Na podstawie: Partner of Promotion Sp. z o.o.
Możemy nabyć zły rozmiar (a za mała bluza może spowodować fontannę łez, melancholię oraz projektowanie restrykcyjnej diety skomplikowanej tylko z liści sałat u osiemnastoletniej dziewczyny), frajerski odcień (Twój chrześniak może w twarz oznajmić, że nie założy tego badziewia) albo zupełnie nieatrakcyjne okulary (okulary sklep) Ray Ban (a to dopiero będzie dramat). Lepiej odpuścić sobie takie pomysły, to zbyt ryzykowne. Jeśli zafundujemy chrześniakowi jakikolwiek gadżet elektroniczny Razer, to sprawa może być taka sama. Natomiast nabywając książkę, płytę CD czy DVD – zachodzi niebezpieczeństwo, iż młody/-a już ją ma - więcej.

Kolejne treści

Jakie ciuchy wskazane jest aby zakupić na nowy sezon?

podróż
Na podstawie: pixabay.com
Dzisiaj każdy bodajże jest świadomym , że na wizerunek kieruje się uwagę. Jest to jakby wizytówka jego posiadacza, dlatego też warto zakładać na siebie piękne ubrania.


Obecnie mnóstwo osób zwraca czujność na to, co ma włożone.


Jak rozwiązać ów gordyjski węzeł? Najłatwiej, bo jak nie wiemy o co idzie, to z całą pewnością idzie o….kopertę. Ze stosownym wkładem, naturalnie. Chrześniak lub chrześnica będzie mógł zakupić sobie coś, co go z pewnością uraduje. A może odkłada na prawo jazdy, pojazd, wakacje z paczką znajomych czy na nowego notebooka? A dzięki zastrzykowi pieniędzy z osiemnastkowych kopert przybliży się do realizacji swych projektów. Dlatego podarunek w postaci pieniędzy jest świetnym rozwiązaniem.
Ile podarować na osiemnastkę? To zależy od stanu twego portfela. Z drugiej strony nie ulega wątpliwości, że chrzestnemu należy dać więcej. Osiemnastkę ma się raz w życiu, więc i kwota w kopercie musi być życiowa. Ale przejdźmy do konkretów. Kiedy zarabiasz niewiele, to 200 zł to taka uczciwa suma. Przyjmuje się jednak, iż 500 – 1000 zł jest w sam raz. Zadowoli jubilata oraz nie wzbudzi plotek w rodzinie.

Jednakże oczywiście możemy zaszaleć oraz zaszpanować większą kwotą – no w końcu, kto zamożnemu zakaże ;). Ale tak na poważnie, należy być roztropnym oraz dopasować kwotę do swojego stanu na koncie. A w razie potrzeby – odłożyć albo pożyczyć. Najważniejsze, żeby zrobić to z głową Dorzućmy do koperty jakikolwiek pamiątkowy drobiazg (np. ramki tradycyjne) - tradycyjnie.
19/06/26, 07:21
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.