Co należy przejrzeć, nim zrealizujesz zakupy w hurtowni odzieży?

Kiedyś kupowanie ubrań w lumpeksie było poczytywane za coś uwłaczającego. Współcześnie nie jest to już synonimem niedostatku, raczej skromności czy pomysłowości. Odzież używana zdobyła coraz większą popularność, toteż posiadacze second handów stale nabywają w rozmaitych hurtowniach odzieży używanej. Co powinno się wiedzieć, zanim dokona się zakupów w hurtowni?
Lepiej kupować osobiście czy internetowo?

odzież używana
Początkowo powinno się zorientować gdzie usytuowana jest wybrana przez nas hurtownia odzieży i czy działa ona wyłącznie internetowo, czy można udać się do niej samemu i zobaczyć ubrania. Istotny jest również termin realizacji zlecenia. Najczęściej jest on wszakże dosyć szybki (zazwyczaj to 1-2 dni roboczych). Hurtownia odzieży - odzież sortowana jak sama nazwa podpowiada zazwyczaj realizuje wyłącznie zlecenia hurtowe oraz nie prowadzi sprzedaży detalicznej. Współdziała wyłącznie z właścicielami pawilonów stacjonarnych bądź internetowych oraz przykładowo bazarów z odzieżą używaną. Chociaż nie jest to standardem. Jeśli zatem nie mamy własnej działalności warto znaleźć hurtownię odzieży obsługującą również klientów detalicznych. Należy wtedy mieć na uwadze, że ceny pojedynczych ubrań mogą być wyższe niż te, które proponuje się kontrahentom zamawiającym asortyment masowo. W tym miejscu więcej danych: zweryfikować skąd wywodzi się odzież używana, której kupnem jesteśmy zainteresowani. Czy jest segregowana i jaką metodą jest pakowana. Czy hurtownia odzieży - odzież outlet hurt, którą sobie upatrzyliśmy nie miesza asortymentu z ubraniami gorszymi gatunkowo bądź takimi, która wcale nie kwalifikuje się na sprzedaż.

Czy to jest zyskowne?

ciuchy damskie
Napisał: Nacho
Na podstawie: http://www.flickr.com
Pamiętajmy, że aby zakup odzieży używanej przez Internet był opłacalny, cena po dodaniu opłat wysyłki musi być niska. Wiele hurtowni odzieży realizuje dość sprawnie takie transakcje, a koszt wysyłki sięga przeważnie 14 złotych (za przesyłkę do 30 kilogramów) metodą przelewu i 19 złotych jeśli zdecydujemy się na opcję za pobraniem. Opłaty te są stałe niezależnie od tego jak dużo odzieży używanej się zamówi. Niejednokrotnie przy zakupie powyżej określonej wagi (przykładowo 4 ton) przewóz pod wskazane miejsce jest nieodpłatny oraz ponadto jest sposobność renegocjacji opłaty za kilogram odzieży używanej.
18/07/12, 01:10
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.