Zawołaj wiosnę kolorem!

Rozpoczęcie kalendarzowej wiosny już jest. I to tyle, bo jej samej jak dotąd nie widać. Meteorologiczne zapowiedzi też nie rozpieszczają w związku z tym zdecydowałyśmy wywabić ją kolorem. O ile tak jak my spragniona jesteś tęczy w swej szafie, zajrzyj co barwnego posiadają w ofercie sklepy dookoła ciebie, i już teraz wrzuć na siebie coś ekspresywnego. Oto parę naszych rad.
Kobieta w różowej spódnicy
Napisał: Roger Blackwell
Na podstawie: http://www.flickr.com
Każda z nas ma jeden bądź więcej ulubionych barw. Wiele naszych szaf składa się z strojów w jednym czy dwóch naczelnych barwach, lecz w rozmaitych odcieniach a także zestawieniach. Szafy wtenczas stają się monotonne, przytłumione i brakuje w nich życia. Wybór określonych odcieni objawia naszą osobowość. Barwy mogą nam niemało powiedzieć o konkretnej osobie. Wymagane jest więc, ażeby odgadnąć przesłanie każdego z odcieni. Stosunkowo łatwo jest wykreować szafę, w jakiej odnajdują się kostiumy, które do ciebie pasują oraz w jakich ty czujesz się znakomicie. To może być istotnie satysfakcjonujące, pod warunkiem, jeśli wiesz, w jaki sposób je nosić - kraina-stylu.pl - Only. Gdy zrozumiesz już, który z kolorów pasuje do ciebie, możesz począć łączyć go z innymi by rewelacyjnie wyglądać. Poniżej znajdziesz podpowiedzi, jakim sposobem dobrać kolor stroju, który konweniowałby do ciebie oraz twojego charakteru.

Kolejne treści

Moda dziecięca calutki czas się zmienia

Dziecko w czapce
Napisał: Bayu Aditya
Na podstawie: http://www.flickr.com
Dzieci także chcą prezentować się modnie. Musimy wydawać sobie sprawę z tego, że dzieci uważnie przyglądają się dorosłym, a potem pragną naśladować wiele ich zachowań.


Gdy zakładasz żółty top bądź koszulkę, upewnij się, że towarzyszą mu spodnie bądź spódnica (zobacz również spódnice na rower) w ciemnym kolorze. Kolory, takie jak czarny, szary albo ciemnoniebieski, będą świetnym dopełnieniem odcienia żółtego. Przykładowo panowie mogą użyć żółtego jako wyróżniającego zabarwienia na koszuli albo krawacie. Panie winny tymczasem stronić od śmiałych kanarkowych okryć. Mogą one wykorzystać jednakże żółte apaszki względnie drobne wzory na koszulach, dzięki temu na pewno udoskonalą swój styl.

dziewczyna w sukience
Napisał: Jorah Mormont
Na podstawie: http://www.flickr.com
Kobiety mogą zakładać okrycia w kolorze pomarańczowym wyłącznie w takim przypadku jeżeli stanowi on uzupełnienie ich odcienia cery. Kolor ten zazwyczaj współgra z mocnymi odcieniami, takimi jak granatowy, szary albo nawet czarny. Odcień brzoskwiniowy, jaki tak naprawdę jest wariantem koloru pomarańczowego wywołuje, że kobiety prezentują się młodo oraz świeżo. Czasami oprócz tego wart zaszaleć z kolorami i fasonami: sprawdź ofertę . Dla płci pięknej odcień ten rewelacyjnie nadaje się na płaszcze, bluzeczki a także suknie. Jednak jest to na ogół zbyt mocny kolor, by wkładać go na co dzień.
21/04/29, 00:45
Do góry
Zamknij
Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w ustawieniach Twojej przeglądarki.